AMD RX 460 OEM Neden Ucuz?

Üzerinde özel bir soğutma bulunmadığından ve üzerinde kullanılan kondansatörlerin, bobinlerin kalitesi diğerlerine oranla düşük olduğundan fiyatı daha uygun. Gördüğüm kadarıyla Shader ve TMU açık, diğer RX 460'dan az da olsa daha performanslı.

Cihaz 12.02.19 tarihinde elime geçti, sonra taktım bir 20-30 dk sonra bilgisayar kilitlendi, sonra bilgisayardan şüphelendim başka bir bilgisayara taktım, sonra aynı hatayı aldım ve babama kartı iade etmesi için verdim. O da PTT kargo ile göndermiş DFT Bilgisayar'a.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen sizin kartta kronik bir sorun varmış. Donanım Arşivi bu kartı test etmiş. Bir sıkıntı görünmüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhtemelen sizin kartta kronik bir sorun varmış. Donanım Arşivi bu kartı test etmiş. Bir sıkıntı görünmüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Valla kart aynı, oyuna giriyorsun FPS de hemen hemen aynı ama bir süre sonra kitleniyor bilgisayar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı