AMD Rx 480 ile Serious Sam VR: The Last Hope

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

AMD’nin yeni ekran kartı Rx 480 ile Serious Sam VR: The Last Hope oynanıyor. Yeni 14nm ekran kartı Rx 480 ile birlikte VR konusuna odaklanan AMD, kartın sanal gerçeklik oyunlarındaki gücünü göstermeyi de ihmal etmiyor. Bu oyunlardan biri de Hırvat Croteam tarafından geliştirilen Serious Sam VR: The Last Hope. Oyun özellikle VR için geliştirilmekte ve şu anda […]

AMD Rx 480 ile Serious Sam VR: The Last Hope Technopat

3790003.gif

Daha fazlası...

Bu değil mi?

- yok bu topicde adı geçen serious sam vr olan the last hope... bir çok yerde oyun çıktı denmiş. steam de aratıyorum, böyle bir oyun bulamıyorum, bende anlamadım. google dan böyle bir oyun var mı derken, technopatın bu mesajını gördüm, oyun burda da bahsedilmiş ama steam de böyle bir oyun yok, konuyla ilgili bilgisi olan var mı

- Yok bu topicde adı geçen Serious Sam VR olan the last hope... Birçok yerde oyun çıktı denmiş. Steam de aratıyorum, böyle bir oyun bulamıyorum, bende anlamadım. Google'dan böyle bir oyun var mı derken, Technopat'ın bu mesajını gördüm, oyun burada da bahsedilmiş ama Steam de böyle bir oyun yok, konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

Mesajı düzelttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı