AMD Ryzen 3 2200G sistem nasıldır?

Bütçe
3650 TL

UçanDepik19

Hectopat
Daha fazla  
Parça parça APU'lu bir sistem toplamaya başlayacağım. Ancak sistemdeki parçaların birbiriyle uyumlu olmamasından korkuyorum. Alttaki sistem uyumlu bir şekilde çalışır mı?
  • MSI B450M-A PRO Max.
  • AMD Ryzen 3 2200G.
  • G.Skill 2x8GB Ripjaws V 3200 MHz.
  • Kingston 480 GB A400.
  • Corsair Carbide Spec-Delta 550W Power Supply.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parça parça APU'lu bir sistem toplamaya başlayacağım. Ancak sistemdeki parçaların birbiriyle uyumlu olmamasından korkuyorum. Alttaki sistem uyumlu bir şekilde çalışır mı?
  • MSI B450M-A PRO Max.
  • AMD Ryzen 3 2200G.
  • G.Skill 2x8GB Ripjaws V 3200 MHz.
  • Kingston 480 GB a400.
  • Corsair Carbide Spec-Delta 550W Power Supply.

Bende aynı işlemci ile aynı anakart ile sistem topluyordum BIOS güncellemesi sorun çıkartır farklı bir anakart seçin.

Kasayı kullanıyorum 1 yılı aşkın süredir ve memnunum. Sistem güzel ama SSD değiştirmeni öneririm. Bütçe varsa:

SSD'yi değiştireceğim, teşekkürler.

Benim bir sorum daha var konunun başında da bahsettiğim gibi parça parça alacağım, hangi parçadan başlamalıyım sistemi toplamaya?
Bende aynı işlemci ile aynı anakart ile sistem topluyordum BIOS güncellemesi sorun çıkartır farklı bir anakart seçin.
Bu işlemci 3. Nesil Ryzenlar için hazır bir şekilde geliyor. 2. Nesil bir Ryzen'da neden sıkıntı çıkartsın ki?

SSD'yi değiştireceğim, teşekkürler.

Benim bir sorum daha var konunun başında da bahsettiğim gibi parça parça alacağım, hangi parçadan başlamalıyım sistemi toplamaya?
Biri bile eksik olsa çalıştıramayacağın için fark etmez ama yine de ilk işlemci al çünkü işlemci stokları pat diye bitebiliyor. Kasa, SSD diye devam edebilirsin. Anakart rahat bulunuyor genelde, RAM de öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı