AMD Ryzen 5 1400 overclock için soğutucu önerisi

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. 3 senedir bu işlemciyi kullanmaktayım ve GTX 1050 Ti ekran kartım var. Ekran kartımı yükselteceğim ve yükselttikten sonra darboğaz sorununu en aza indirmek için overclock yapacağım işlemciye. 3.6 - 3.8 arası bir şeyler yapmayı düşünüyorum hızını. İlk sorum şu: Bu hızlar için soğutucu gerekli midir? Eğer gerekliyse ben şu ürünü düşünmüştüm. Sizce nasıldır bu? Ve bunun dışında başka önerileriniz var mıdır? Bütçe maksimum 200 TL. Anakartım da ASUS B350M-A PRIME.

O işlemciyi satıp üzerine 200 lira ekleyip Ryzen 3 3100 alsan daha mantıklı olurdu. Hem daha fazla performans alırdın.

O işlemciyi satıp üzerine 200 lira ekleyip Ryzen 3 3100 alsan daha mantıklı olurdu. Hem daha fazla performans alırdın.

O işlemcinin fiyatı 1000 lira falan. Benim elimdekini 800 liraya falan satmam gerekiyor. O fiyata gider mi ki acaba? Dediğin gibi alacak olan üzerine 200 daha koyar 3100 alır hem de sıfır ve daha yüksek performanslı bir işlemci almış olur. Ben o fiyata satamam gibi geliyor.

O işlemcinin fiyatı 1000 lira falan. Benim elimdekini 800 liraya falan satmam gerekiyor. O fiyata gider mi ki acaba? Dediğin gibi alacak olan üzerine 200 daha koyar 3100 alır hem de sıfır ve daha yüksek performanslı bir işlemci almış olur. Ben o fiyata satamam gibi geliyor.
Kral kur artmışken işlemciyi 600-700'e okutabilirsen 2. elden sat. Sonrasında üzerine 200 lira ekle etti mi 800-900 lira. 2. el r3 3100 rahat bulursun, sıfır almak istiyorsan biraz daha eklersin alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı