AMD Ryzen 5 1600 AF overclock

@berat3636 kasa hiç yoktan iyidir, programa gelirsek rekabetçi oyunlarda aradığın performansı yakalayamıyorsan suçlusu bellidir.

Kullandığım Windows da zaten crackli. 1-2 gün içinde format atacağım.
Ama şöyle bir şey var Advanced System Care gibi ısıyı falan iyi gösteren program yok.

@berat3636 Ryzen Master var. Hem OC yaparken bu programı hiç denemedin mi?

Screenshot_2.jpg

Maalesef Wraith Prism alamadım. Fiyatı da arttı. 295'den 325'e çıktı. Şimdi alacağım fakat aklımda bir soru var. Wraith Stealth kullanıyorum RAM'lere ucu ucuna temas etmiyor. Wraith Prism alırsam takabilir miyim? Yoksa yeni bir anakarta geçmem mi gerekir?
@Sir Benjamin hocam AMD Ryzen 5 1600 AF'yi stok fanla 4.0 GHz yaptım. Voltaj 0.0120. ısı fazla yükselmiyor. Çok mu şanslıyım ne :D
Ama bugün Wraith Prism sipariş vereceğim.
Voltajı yanlış yazdım. 0.0162 olacaktı.

Son düzenleme:
@berat3636

Sıcaklıklar ne kadar? Stabiliteden emin misin stres testine soktun mu? İtopya'da Wraith Prism 279 TL bu arada.

@berat3636

Sıcaklıklar ne kadar? Stabiliteden emin misin stres testine soktun mu? İtopya'da Wraith Prism 279 TL bu arada.

Sıcaklığı sormayın :D
Stabiliteden emin misin derken hocam?
İtopya da kargo falanda var 290 oluyor. Şu an kararsızım çünkü UPS Kargo buraya kargoyu ortalama 7 günde getiriyor. Ama Aras Kargo 2 günde sorunsuz getiriyor. 25 TL fazla verip N11'den mi alsam diye düşünüyorum şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı