AMD Ryzen 5 3500U için Windows 11 geçilir mi?

Yani demek istediğim şey onca sekme açık olmasına rağmen işlemci 1.30 ghz kullanılıyor ve ram dolmuyor bile Windows 11 sistemi biraz fazla kullanıyor gibi.
Bence siz Windows 10'da kalın. En azından çoğu şeyde uyumluluk sıkıntısı çekmezsiniz.

Bu konuda lütfen bilgisiz biri olan bana değil de @Asdasgudas 'a danışın. O her şeyi biliyor.
Arkadaşım gereksiz mesaj fazlalığı yaptın şimdi de söylemediğim şeyleri söylüyorsun. Ben her şeyi biliyorum demedim. 3500U işlemcisi olan problemi olduğunda bana danışıyor dedim. Belli ki mesajlarımdan sonra kuyruk acısı olmuş. Gidip 3. nesil i3 ile Ryzen 5 3500U'yu karşılaştırıp bir de üzerine benim tecrübe ettiğim olaya bende şöyle oldu yapsın olmaz demen de senin bilgisiz değil, algısı kapalı birisi olduğunu gösterir. İyi sosyaller dilerim tartışmayı uzatmak istersen seve seve sabaha kadar uğraşırım seninle.

Arkadaşım gereksiz mesaj fazlalığı yaptın şimdi de söylemediğim şeyleri söylüyorsun. Ben her şeyi biliyorum demedim. 3500U işlemcisi olan problemi olduğunda bana danışıyor dedim. Belli ki mesajlarımdan sonra kuyruk acısı olmuş. Gidip 3. nesil i3 ile Ryzen 5 3500U'yu karşılaştırıp bir de üzerine benim tecrübe ettiğim olaya bende şöyle oldu yapsın olmaz demen de senin bilgisiz değil, algısı kapalı birisi olduğunu gösterir. İyi sosyaller dilerim tartışmayı uzatmak istersen seve seve sabaha kadar uğraşırım seninle.
Tamam, uzatmak istemiyorum.

Ben geçiş yaptım FIFA 22 oynanamaz hale geldi geri döndüm. Oyun oynuyorsanız önermem.
Dostum selam tekrardan haber vermek istedim. Dün akşam itibariyle Windows 11'e geçtim. Herhangi bir sorun yaşamadım gayet akıcı oyunlarda da FPS düşüşü yaşamadım, yaşadıysam da 3-4 FPS kadar oldu. Bence sistemini bir kontrol et derim çünkü şu an için ufak tefek buglar dışında sorunsuz stabil bir çalışma sundu bana.

Dostum selam tekrardan haber vermek istedim. Dün akşam itibariyle Windows 11'e geçtim. Herhangi bir sorun yaşamadım gayet akıcı oyunlarda da FPS düşüşü yaşamadım, yaşadıysam da 3-4 FPS kadar oldu. Bence sistemini bir kontrol et derim çünkü şu an için ufak tefek buglar dışında sorunsuz stabil bir çalışma sundu bana.
Hocam bende de oyunlarda akıcı ancak ekran kartı kullanımı tavanı gördükçe fark edeceksiniz ki sürücü hata veriyor. Örneğin ben FIFA'ya girdiğimde 1-1.5 saat sonra sürücü yanıt vermeyi kesiyor. R6S'de de aynı şekilde. Sürücülerde çok sıkıntı var. 10'da bir sıkıntı olmuyor. İleride düzeltirlerse geçerim ama en çok oynadığım oyunlarda hatalar alınca geri döndüm. Örneğin geçtiğimde ilk başta Wi-Fi ve bluetooth kullanamıyordum. Sürücüyü baypass etmek zorunda kaldım. Bir de örneğin MatLab ve AutoCAD kullanıyorum gözle görülür performans kayıpları var. Sizde sıkıntı yoksa güle güle kullanın.

Reis bende huawei d14 var sistem boşta(defender ve hizmetler tam çalışıyor) %29 ram kullanıyor ekran kartı 31°. Normalmi
Ekran görüntüsü atarmısın görev yöneticisinde sistem boştayken lütfen cihazlar aynı

Reis bende huawei d14 var sistem boşta(defender ve hizmetler tam çalışıyor) %29 ram kullanıyor ekran kartı 31°. Normalmi

Ekran görüntüsü atarmısın görev yöneticisinde sistem boştayken lütfen cihazlar aynı
1636570494506.png

Yeni konular

Geri
Yukarı