AMD Ryzen 5 3500X sistem için 900 TL anakart önerisi

Ryzen 3000 serisi kullandığın için 3600 MHz üstü sorun yapabiliyor forumda çok gördüm mavi ekran alan o yüzden yeterli zaten RAM için 3600 MHz zaten kullandığınız RAM'de 3600 MHz bir şey olmaz yani.

Ryzen 3000 serisi kullandığın için 3600 MHz üstü sorun yapabiliyor forumda çok gördüm mavi ekran alan o yüzden yeterli zaten RAM için 3600 MHz zaten kullandığınız RAM'de 3600 MHz bir şey olmaz yani.

İlk önce ilgilendiğin için çok teşekkür ederim PC toplayacağım Max 7K verebilirm monitör ihtiyacım yok kasadan anlıyorum ama çok fazla anlamıyorum harddisk SSD 750W PSU istiyorum işlemci ile ekran kartına karar verdim.

Ekran kartı MSI GeForce GTX 1650 SUPER GAMING X 4GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı | ITOPYA

İşlemci ise AMD RYZEN 5 3500X 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci | ITOPYA bana önereceğin bir şey varsa duymak isterim :D

7k ya çok daha iyi sistem toplanabilir elinizde herhangi bir parça var mı yoksa sıfırdan mı topluyorsunuz.

Sabah sabah seni de uğraştırdım kusura bakma.

Yok sıkıntı değil de keşke İtopya'dan toplanmasa çünkü farklı sitelerden alınca veya toplanınca 7000 TL'ye kolayca RTX 2060'lı sistem toplanır İtopya'da fiyatlar çok pahalı. Vatan'da da aynı şekilde bir nevi parayı çöpe atmak gibi bir şey oluyor.

Yok sıkıntı değil de keşke İtopya'dan toplanmasa çünkü farklı sitelerden alınca veya toplanınca 7000 TL'ye kolayca RTX 2060'lı sistem toplanır İtopya'da fiyatlar çok pahalı. Vatan'da da aynı şekilde bir nevi parayı çöpe atmak gibi bir şey oluyor.

İnternetten alışveriş pek için ısınmıyor.

Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA yine böyle bir şey oluyor da ben bu sistemin daha iyisini 6000 TL civarına topladım
1400 TL gibi bir fark oluyor çünkü.
İnternetten almak bence daha güvenli :D bana öyle geliyor bir de farklı sitelerden toplayayım anlıyıcaksın farkı şimdi.

GTX 1660 Super Gaming X mi tadından yenmez :D ALLAH korusun bir sorun çıkarsa ne yapacağım babamda internetten alışverişi sevmiyor 7K para vereceğim çöp etmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı