Elektronik AMD Ryzen 5 5600G 2644 TL

Senin gazına gelip bende aldım umarım kullanılmış ürün çıkmaz yorumlarda birkaç üründe öyle çıkmış :D

Yok hocam pek mümkün değil. Öyle bile olsa Amazon mağdur etmez müşteri memnuniyeti üst düzeyde. Gerekirse para iadesine ek özür babında hediye çeki verir.

Gümrükte ürünleri açıyorlar mı ?

Tamamen gümrükçülerin inisiyatifine kalmış bir durum. 100 tane ürünü açmazlar sizinkine denk gelebilir şans işi. Amazon Germany satıcılı belki 30 ürün almışımdır, Amazon Avrupa sitelerinden aldıklarımı da eklersek bu sayı 75’i bulur, sadece bir tanesinde kutusu açılmıştı, fakat ürünün olduğu statik poşete dokunmamışlar.

Birkaç ülke için ortak stok açıyorlardır, öteki ülkelerde bizdeki gibi hızla tükenmiyorsa oranın stoğunu bize kaydırıyorlardır.

Aldığımı iptal ettim ama şeytan dürtüyor devamlı. Bunu takabilecek uygun fiyatlı Mini-ITX form faktör B450 anakart bulacağımı bilsem iptal etmemek üzere alacağım da emin olamıyorum. Taksitle 440 TL’ye geliyor aylık, dışarıda 3 kişilik yemek parası bile 440’ı geçiyor artık.

Amazon'dan alıyorsunuz merdiven altı N11 satıcısından değil.
Hocam ciddiye mi aldın yazdığımı, toplam fiyat 2.620,31TL, ürün fiyatı ise 2.190,13 TL. Kasten dalga geçiyorlar, işlemci yerine başka bir şey çıkabilir.🤣

Geri
Yukarı