AMD Ryzen 5 5600X için termal macun önerisi

Tam olarak fiyatları ne kadar bilmiyorum, o yüzden bütçe belirtmemeyi tercih ettim. Ancak 1000 lira veremem.

Bütçe belirtmeyen arkadaşlara en yüksek fiyatları atıyorum. 😀
Bu ürünü öneririm. 12,5 W/m·K termal iletkenliği mevcut. Uzun süre macun değiştirmenize gerek kalmaz.
Notebook için satın aldım. Boşta 40 derece yük altında sistem 85-87 arası takılıyor. Masaüstü performansı çok daha iyi olacaktır.

Stok soğutucuyla kullanacaksan stok soğutucudaki termal macun yeterli, yeni almana gerek yok.

Farklı bir soğutucuyla kullanacaksan onun içerisindeki macunla kullanabilirsin.

Almak istiyorum diyorsan Thermal Grizzly Kryonaut alabilirsin ama 1 gram olduğundan dolayı 1 kullanımlık sayılabilir. Daha çok kullanayım dersen Mastergel Pro veya Mastergel Maker bakabilirsin.

Almak istiyorum diyorsan Thermal Grizzly Kryonaut alabilirsin ama 1 gram olduğundan dolayı 1 kullanımlık sayılabilir.

1 kullanımlık mı?
4 tane bilgisayara uyguladım aldığımdan beri. Yaklaşık 5 bilgisayara daha uygularım.
Siz her kullanacağınız zaman sanırım 1 gram sıkıyorsunuz.

1 kullanımlık mı?
4 tane bilgisayara uyguladım aldığımdan beri. Yaklaşık 5 bilgisayara daha uygularım.
Siz her kullanacağınız zaman sanırım 1 gram sıkıyorsunuz.
Herkes iyi süremeyebiliyor. Ben de Zalman ZM-STC8'i 1,5 gram olmasına rağmen 5 kere sürdüm.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı