AMD Ryzen 5 Pro 4650G mi Intel Core i5 11400F mi?

DikizAynasi

Hectopat
İtopya'da bulunan hazır sistemlere bakarken aynı sistem olduğunu, sadece işlemcilerin farklı olduğunu fark ettim. AMD ve Intel arasında 2000TL bir fark var. Sizce hangi sistemi tercih etmeliyim? Ekstra olarak sistem parasına değer mi?

Daha önce kullandım. Ekran kartı alamayacaklar için iyi bir işlemci ama sistemde ekran kartı varken alınması gereksiz. Alabiliyorsanız kesinlikle 11400F.

Daha önce kullandım. Ekran kartı alamayacaklar için iyi bir işlemci ama sistemde ekran kartı varken alınması gereksiz. Alabiliyorsanız kesinlikle 11400F.
Hocam açıkçası benim de hoşuma giden sistem 11400F ancak monitör klavye vb. derken 15000TL olucak gibime geliyor. Bu sebepten biraz tırsıyorum.

Hocam açıkçası benim de hoşuma giden sistem 11400F ancak monitör klavye vb. derken 15000TL olucak gibime geliyor. Bu sebepten biraz tırsıyorum.
İsterseniz başka bir konu açıp bütçeniz ile sistem toplatabilirsiniz. Maksimum F/P sistemi topluyorlar genelde. Alacaksanız Intel olanı alın eğer toplatmak isterseniz de başka bir konu açın.

Geri
Yukarı