AMD Ryzen 5000 serisi işlemcilerden birine sahip olanlara Uncharted PC oyunu hediye

BatuhanCeylann

Hectopat
Yer
İstanbul/Bayrampaşa
Daha fazla  
Son düzenleme:
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci

patapit

Centipat
Daha fazla  
Reis tam olarak nasıl yaptın anlayamadım anlatır mısın?
Amd reward sitesine kayıt olduktan sonra kodu girdim daha sonra bana AMD Product Verification Tool'u indirtti. Programı kurdum kodu oraya da girdim ve beni siteye yönlendirdi. Daha sonra yönlendirdiği yerde oyunu almak istediğimde steam sayfasına yönlendirdi. Steam hesabıma giriş yaptım, işleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz gibi bir hata verdi. Daha sonra sayfayı kapatıp verification tool'dan tekrardan siteye bağlandım ve oyunu o zaman alabildim.

BatuhanCeylann

Hectopat
Yer
İstanbul/Bayrampaşa
Daha fazla  
AMD reward sitesine kayıt olduktan sonra kodu girdim daha sonra bana AMD product verification Tool'u indirtti. Programı kurdum kodu oraya da girdim ve beni siteye yönlendirdi. Daha sonra yönlendirdiği yerde oyunu almak istediğimde Steam sayfasına yönlendirdi. Steam hesabıma giriş yaptım, işleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz gibi bir hata verdi. Daha sonra sayfayı kapatıp verification Tool'dan tekrardan siteye bağlandım ve oyunu o zaman alabildim.

Bende bugün aldım AMD mail attım Steam key gönderdiler öyle alabildim.

Yeni konular

Yukarı