AMD Ryzen 5600X için anakart önerisi

Hagoromo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ilk defa konu açıyorum. Daha yeni Ryzen 5 5600X alabildim. Anakartta tam olarak hangisi daha iyi olur bilemedim, şöyle ki benchmark sitesinde bu işlemciye uygun olarak(kullanıcı yorumları mı bilmiyorum sıralamışlar) 1.sırada MAG 550 Tomahawk gözüküyor. Siz ne önerirsiniz önerilerinizi bekliyorum :).güç kaynağım da 650W Corsair bir şeyi etkiler mi bilmiyorum, yani karar aşamasında. Şimdiden çok teşekkür ederim.

RAM MHz değerlerine dikkat et sonra uyumsuz oluyor. Arkadaşta 2133'ten 3600MHz'e her değer olduğu halde sadece 4133 yok onun yerine 4400 var mesela ama 4133 MHz seçince bilgisayar açılmıyor. Kullanacağın RAM'e göre iyi araştır.

Merhaba arkadaşlar ilk defa konu açıyorum. Daha yeni Ryzen 5 5600X alabildim. Anakartta tam olarak hangisi daha iyi olur bilemedim, şöyle ki benchmark sitesinde bu işlemciye uygun olarak(kullanıcı yorumları mı bilmiyorum sıralamışlar) 1.sırada MAG 550 Tomahawk gözüküyor. Siz ne önerirsiniz önerilerinizi bekliyorum :).güç kaynağım da 650W Corsair bir şeyi etkiler mi bilmiyorum, yani karar aşamasında. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Aynı işlemciye sahibim MSİ 550m pro vdh kullanıyorum.

3 bine kadar çıkabilirim arkadaşlar.MSİ MAG x570 Tomahawk nasıl olur acaba ?Bir arkadaşım da 550 ile uğraşma 570 e çık direkt diye bir tavsiye verdi ne dersiniz mediamarktta şuan uygun gibi fiyat alsam mı acaba direkt?

Yeni konular

Geri
Yukarı