AMD Ryzen 5600X sistem nasıldır?

Merhaba arkadaşım 2 hafta önce buna benzer bir sistem topladı ama 2070 Super aldı ekran kartı olarak 13K tuttu sizin sisteminiz 15K tutacağa benziyor.

Benim masam da biraz dar olduğu için monitör arm düşünüyorum. Monitör ayakları ile mousepad çakışır diye korkmuyor değilim. Eğer alırsanız ve beğenirseniz önerilerinizi beklerim. Ben teşekkür ederim
Benim masam da biraz dar olduğu için monitör arm düşünüyorum. Monitör ayakları ile mousepad çakışır diye korkmuyor değilim. Eğer alırsanız ve beğenirseniz önerilerinizi beklerim. Ben teşekkür ederim.
Biraz araştırma yaptım. Flexyarm diye bir yerli girişimcileri buldum gayet de güzel ve kaliteli ürünleri var. Amortisörlü olarak harika ürünler var. Ama daha ucuz olsun dersen de NB F80 önerebilirim alan herkesten olumlu görüş aldım. Ama alırsam sanirım flexyarm dan alırdım

Monitör dahil değil hocam :) arkadaşımın monitöru ASUS 240Hz'di çözünürlüğü maalesef bilmiyorum :)

Şahsen bana 144 veya 165 Hz 1 MS yeterli olur. Benim takıntım da 2K olmasında işte 😆
@Emir54 Flexyarm markası Yerli olduğu için herhangi bir sorunda iletişim kurmak daha kolay gibi geliyor. Büyük ihtimal onu tercih ederim ben de sizin gibi. Fakat benim masamda bulunan delik sağ üst tarafta kalıyor. Umarım masanın ortasına kadar yetişir. Alacağım zaman ölçüm yaparım. Teşekkürler önerileriniz için.

Şahsen bana 144 veya 165 Hz 1 MS yeterli olur. Benim takıntım da 2K olmasında işte 😆
@Emir54 Flexyarm markası Yerli olduğu için herhangi bir sorunda iletişim kurmak daha kolay gibi geliyor. Büyük ihtimal onu tercih ederim ben de sizin gibi. Fakat benim masamda bulunan delik sağ üst tarafta kalıyor. Umarım masanın ortasına kadar yetişir. Alacağım zaman ölçüm yaparım. Teşekkürler önerileriniz için.

:) rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı