AMD Ryzen 7 4800H performans olarak kaçıncı sırada?

Güçlü bir işlemci. Oyunlarda i7 10750h'a göre single core performansı daha düşük fakat çoklu çekirdek performansı çok güçlü.

AMD'nin Ryzen 7 3750h faciasından sonra kendini affettirmek için çok özenerek tasarladığı bir işlemci bence.

Düzenleme: Facia kelimesi biraz hafif kalıyor 3. seri Ryzen'ler için. Burada söylenmesi yasak olan birkaç yakıştırma yapardım ama hiç girmeyelim o konuya yine sinirlendim.

Güçlü bir işlemci. Oyunlarda i7 10750H'a göre Single Core performansı daha düşük fakat çoklu çekirdek performansı çok güçlü.

AMD'nin Ryzen 7 3750H faciasından sonra kendini affettirmek için çok özenerek tasarladığı bir işlemci bence.

105 dereceye kadar çalışabildiğini duydum ama 90 95 derecelerde çalışması işlemciye bir zarar vs. Verir mi?

Biraz saçma bir soru olabilir daha sistem gereksinimleri dahi çıkmamış bir oyun ile ilgili ama bu işlemci GTA VI çıktığında çalıştırabilecek güçte olma ihtimali var mi?

Biraz saçma bir soru olabilir daha sistem gereksinimleri dahi çıkmamış bir oyun ile ilgili ama bu işlemci GTA VI çıktığında çalıştırabilecek güçte olma ihtimali var mi?
Evet 8 fiziksel 16 toplam çekirdek var. GTA 6 muhtemelen çoklu çekirdeğe optimizasyonlu şekilde çıkar ve bu işlemci bu avantajını iyi kullanır diye düşünüyorum.

Onu ekran kartı için sor. Oyunu ekran kartı oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı