AMD Ryzen Master programı nasıldır?

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, bu programı kullanıp işini kolayca halledebilen var mı? Yani Auto OC için iyi bir program mıdır?
Bir de bu programda yapılan Auto OC kaydediliyor mu yani bilgisayarı her yeniden açtığımızda programı açmamıza gerek var mıdır?

Gayet başarı bir program ama benim gibi Old'lar hala BIOS'dan yapmayı seviyor her şeyi 😁

Gayet basit ve anlaşılır arayüze sahip hiç bilmiytorsan bile 5-10 dakikada çözersin.

5000 serisi CPU varsa bence direk PBO aç gerisine karışma o halletsin ne yazıkkı Ryzen işlemciler manuel OC için çok yetenekli degil gerek de yok zaten 5 GHz barajını aşan çok az cip var.

Gayet başarı bir program ama benim gibi Old'lar hala BIOS'dan yapmayı seviyor her şeyi 😁

Gayet basit ve anlaşılır arayüze sahip hiç bilmiytorsan bile 5-10 dakikada çözersin.

5000 serisi CPU varsa bence direk PBO aç gerisine karışma o halletsin ne yazıkkı Ryzen işlemciler manuel OC için çok yetenekli degil gerek de yok zaten 5 GHz barajını aşan çok az cip var.

Peki bu programı bilgisayarı her başlattığımda açmam gereklimi yani bir kere yapsam bir daha açmaya gerek yok değil mi?

Ben başka bir şey sormak istiyorum.
Manuel OC ya da undervolt yaptığımızda voltaj yetmezse siyah ekran veriyor ya bilgisayar. Ryzen Master da siyah ekran verdiriyor mu sadece gücü mü düşürüyor öyle durumda işlemcinin?

Şimdi baktım da işlemcim desteklemiyor. Auto OC yapayım dedim öyle bir menü yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı