AMD Ryzen7 4800H ve 2060 düşük FPS

smdbmc

Decapat
Daha fazla  
3 Gün önce ASUS TUF FA506 A15 laptopta 1650 ekran kartı olan arkadaşlarımdan daha düşük FPS alıyorum ve bu FPS değeri düşük. Yüksek ayarlarda da aynı örneğin LoL'de 70 80 50'ye de düştüğü oluyor. YouTube'da izlediğim testlerde böyle bir sorun yok. NVIDIA denetim masasından dikey senkronizasyonu kapadım.

Son düzenleme:
Hocam afterburnerede 5 dakikalık bir stress testine sokup sonuçlardan bahsedebilir misiniz acaba? Ürün sıfır mı? Değil ise işlemci termal macunu fanlardaki tozlanma ne alemde? Tüm güncelleştirmeleri yaptınız mı? KMSpico türü crack yazılımlar kullanıyor musunuz? Görev yöneticisinden hangi uygulama işlemciyi ekran kartını ve RAM'i ne kadar tüketiyor kontrol edebilir misiniz? Antivirüs yazılımı kullanıyor musunuz? Bilgisayarı doğru konumlandırıyor musunuz? A15 modelinde alt tarafta pek boşluk olmadığından bir de koltuğun üzerine falan koyuyorsanız bilgisayar cayır cayır yanıyordur. Bu videoya bir göz atmanızı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
reis crack yazılım yok cihazı alalı 3 gün oldu görev yöneticisin de şu an discor ve lol açık discord yüzde 4 lol yüzde 4.4 işlemci dc 327 mb ram lol 671 mb ram discor 0.1 ekrankartı lol 2.7 anti virüs yazılımı kullanıyorum bilgisayar çapraz konumda duruyor tabanı havada ve nvıdıa ve windows son sürüm de ancak afterrburnereı nasıl indirip stres testine sokacağımı bilmiyorum ama oyunlarda ekran kartı kullanımı yüzde 20 işlemci kullanımı yüzde 25i geçmiyor

Reis crack yazılım yok cihazı alalı 3 gün oldu görev yöneticisin de şu an discor ve LoL açık Discord yüzde 4 LoL yüzde 4.4 işlemci DC 327 MB RAM LoL 671 MB RAM discor 0.1 ekran kartı LoL 2.7 anti virüs yazılımı kullanıyorum bilgisayar çapraz konumda duruyor tabanı havada ve NVIDIA ve Windows son sürüm de ancak afterrburnereı nasıl indirip stres testine sokacağımı bilmiyorum ama oyunlarda ekran kartı kullanımı yüzde 20 işlemci kullanımı yüzde 25I geçmiyor.

Hocam diğer oyunlarda da oluyor mu kasma muhabbeti? FurMark indirip 5 dakika GPU 5 dakika CPU testi yapıp ekran görüntülerini paylaşabilir misiniz? Afterburner ile de LoL oynadığınız sırada sıcaklıkları ve çekirdek değerlerini ekran görüntüsü alıp paylaşırsanız olay yazılımsal mı yoksa fiziksel mi anlarız.

Geri
Yukarı