AMD Sistem ısınma sorunu yaşatır mı?

İşlemci stock fan değil mi bu?

Hocam troll falan değilsiniz değil mi stok fanla ne alakası var yahu.
Stok fan bu.
1669928662653.png

Bir şey olmaz. Gerekirse daha iyi bir soğutucu alırsınız ve ileride de kullanırsınız işlemci için. Ben yine de gereksinim duyacağını sanmıyorum. Ekran kartına zaten gerek yok. Havalandırması berbat olmayan her kasada güncel kartlar pişman etmezler.

Böyle diye diye adamlar 2000 Euro'luk kartlar satmaya başladı. Bu gidişle RTX 5000 serisi için kredi çekecek millet.

Valla patron F/P diye de paramı riske atmam. Ha işlemci de Ryzen öneririm orası ayrı konu. Ama ekran kartında maalesef aynı düşüncede değilim. Kendim AMD kullandığım halde pişmanım yani. Arada bir ekran karınclanmaları Wattman ayarları vs yükledi sinir bozucu.

Vallahi patron F/P diye de paramı riske atmam. Ha işlemci de Ryzen öneririm orası ayrı konu. Ama ekran kartında maalesef aynı düşüncede değilim. Kendim AMD kullandığım halde pişmanım yani. Arada bir ekran karınclanmaları WattMan ayarları vs yükledi sinir bozucu.

Katılıyorum, AMD'nin cefasını çeken aklı başında bir PC kullanıcısı ekran kartında AMD önermez. Bütçe ona yetiyorsa diyecek söz yok ama alan kişi beraberinde potansiyel sorunların da geleceğinin farkında olmalı.

Valla patron F/P diye de paramı riske atmam. Ha işlemci de Ryzen öneririm orası ayrı konu. Ama ekran kartında maalesef aynı düşüncede değilim. Kendim AMD kullandığım halde pişmanım yani. Arada bir ekran karınclanmaları Wattman ayarları vs yükledi sinir bozucu.
Kullandığın kart başka bir konudan hatırladığım kadarıyla 7 yaşında. Ne halde olduğu ve sürücüsü de belli değil. Bir zahmet günümüz için referans olmaktan çıksın. AMD’nin güncel ve bir önceki neslinde hiçbir sorun yok zaten. Sürücüleri de donanımı da günümüze odaklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı