AMD Sistem Tavsiyesi ( 4000 TL ) Monitör Dahil

VAAS

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese merhabalar ;
AMD sistem toplamayı düşünüyorum . Bütçem 4000 TL . Monitör dahil bu arada bütçeye.

R9 290X Ekran kartı Önceliğim.
İşlemci ve Anakarttan kısabilirim.
Ramler standart. 2x4 1600 MHz veya 2133 Mhz.

Ekipmanlar da benim için önemli. 400-500 TL ayriyeten para ayırmayı düşünüyorum.

En ucuz Razer DeathAdder 2013 6400dpi 4G Optik Usb Mouse fiyatı sanalmarketim.com’da
En ucuz Razer Goliathus Fragged SPEED Standart Mouse Pad fiyatı sanalmarketim.com’da
En ucuz Thermaltake TTS-KB-CHP001TK Tt eSPORTS Challenger Pro Oyuncu Klavyesi Türkçe fiyatı sanalmarketim.com’da
En ucuz Logitech G230 Mikrofonlu Gaming Kulaklık 981-000540 fiyatı sanalmarketim.com’da

Ekipmanlara fazla bütçe ayırdığım için sistemi bi türlü uyduramadım. Tavsiyelerinizi alabilseydim memnun olurdum.

Sizin tavsiye ettiğiniz MSI modeli yerine Asus modelini almamda bir sakınca var mıdır?
1400 lira civarında olanı kastediyorum.

Ekran Alıntısı4.JPG
Böyle bir sistem topladım 4017 TL ye güzel bir sistem oldu eğer alacaksan hayırı olsun

Sende bu darboğaz olayını abarttın he ! FX 6300 darboğaz yapmaz. İstersen GTX 780 Ti tak yine darboğaz yapmaz. Ancak ben 4000 TL'lik sistem için 350 TL'lik işlemcinin az olduğunu söyledim.

Sende bu darboğaz olayını abarttın he ! FX 6300 darboğaz yapmaz. İstersen GTX 780 Ti tak yine darboğaz yapmaz. Ancak ben 4000 TL'lik sistem için 350 TL'lik işlemcinin az olduğunu söyledim.
6300'ünde bir sınırı var 780 Ti ile kesinlikle darboğaz yapar. Ben gtx 770 üstü bütün kartlara yapar diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı