Çözüldü AMD software "Update fail" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hoxzy

Decapat
Daha fazla  
RAM
Xpg 8 gb 3000 mhz ram
SSD veya HDD modeli
120 gb adata ssd
Ekran kartı
Vega 8
Anakart
Gigabayt A320m s2h
İşlemci
Ryzen 3 2200g
Normalde her gün Software'ye girer güncelleştirmeleri kontrol ederim. Bugün girdigimde ise kontrol et deyince Update fail dedi. Oysa geçen günlerde DDU ile kaldırıp yüklemiştim en güncel driverimı. AMD'nin sitesine de bakınca yeni bir sürüm göremedim sorun nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Genelde sorun şundan kaynaklı AMD son çıkan driver problemli olabiliyor onun yerine önerilen driver yüklemelisin.
Adrenalin 21.8.2 önerilen (WHQL) bu driver senin için daha sağlıklı olacaktır.
Bu arada sorununu yanlış anlamışım kusura bakma ama bu senin için daha iyi olacaktır sorunsuz kullanım açısından.

Sorunun temel sebebi internet bağlantısıymış internet sağlayıcısını aradım IP değiştirildi ve düzeldi. Ben genelde son sürümü kullanmayı tercih ediyorum.
İnternet bağlantısı stabil olunca tepki veriyor, ben de aynı şekilde her gün kontrol ediyorum.

Son 1 gündür internet bağlantısına baktığımda modem arayüzüne girip IP adresim kırmızı gözüküyor bundan dolayi olabilir mi?

İnternet bağlantıları uzmanı değilim, ama o güncelleme denetlemesinin çalışması için stabil internet bağlantısı lazım onu biliyorum. İstersen mevcut sürüm ile AMD'nin sitesindeki son WHQL sürümü karşılaştır.

İnternet bağlantıları uzmanı değilim, ama o güncelleme denetlemesinin çalışması için stabil internet bağlantısı lazım onu biliyorum. İstersen mevcut sürüm ile AMD'nin sitesindeki son WHQL sürümü karşılaştır.

Yani bu hatanın internet bağlantısından kaynaklandığını söyleyebilir miyiz? Dün internet değerlerim kötüleşmeye başladıktan sonra aldım bu hatayi zaten.

Yani bu hatanın internet bağlantısından kaynaklandığını söyleyebilir miyiz? Dün internet değerlerim kötüleşmeye başladıktan sonra aldım bu hatayi zaten.

Söyleyebiliriz, modemi resetle istersen. Belki sorunu çözer.

O işe yaramadı en kötü modemi fabrika ayarlarına döndürüp deneyeceğim.

Olabilir o kısımları çok bilmiyorum, manuel bir kontrol de yapabilirsin.

1643626211529.png

Gibi.

Şu anki sürümüm güncel gözüküyor buradan bakmıştım ama Update fail hatası canımı sıktı sadece.

Sebebi internet kaynaklı yüksek ihtimal, sorun değil.

Geri
Yukarı