AMD son gelen güncelleme ile Minecraft oynarken drop giriyor

Seeoq

Centipat
Daha fazla  
RAM
24gb 2133mhz
Ekran kartı
RX5500 xt 4gb
Anakart
a320m s2h
İşlemci
ryzen 3 3100
Arkadaşlar selam son gelen güncellemede Minecraft oynarken bilgisayarıma drop giriyor ve drop girdiği an da hiçbir işlem yapamıyorum. Yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Ekran kartımda mı bir sorun var merak ediyorum. Bunu nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam son gelen güncellemede Minecraft oynarken bilgisayarıma drop giriyor ve drop girdiği an da hiçbir işlem yapamıyorum. Yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Ekran kartımda mı bir sorun var merak ediyorum. Bunu nasıl öğrenebilirim?

Son gelen güncellemeyi kurduktan sonra böyleyse sürücüyü silip bir alt sürümünü kurup deneyin.

Ekran kartinin driverini sil tekrar yukle BIOS surumunu dusurmeyi dene suruculerinin guncel oldugunu kontrol et.

Bende dün kurdum kurmaz olaydım FPS ler düştü anlık takılma ve droplar oldu tekrar 22.5.1 e geçtim. DDU ile güvenli mod da 22.8.1 i kaldırıp 22.5.1 e geç.

Geri
Yukarı