AMD ve NVIDIA performansı

AnTİ_DoTE

Kilopat
Daha fazla  
Belki bugüne kadar en çok açılan konu ve birçok kişi uyumlu daha ne uzatıyorsunuz gibi cevaplar verdi fakat burada birçok insanın sormak istediği(ben de dahil) çalışır mı anlamında değildi. Daha AMD-AMD'ye ile eşdeğer performans verir mi? Yazılımsal olarak uyar mı anlamındaydı ve bakın bu soruyu soran insanlar boşuna sormuyormuş. Bu konuyu tartışma yaratmak için açmadım bana göre şu an AMD daha iyi işler çıkarıyor fakat bu resimdeki olaylar kafama(birçok insanın kafasına) takılıyor ve acaba Intel mi alsam diye düşünüyor. NVIDIA ile AMD işlemcilerde bu tarz şeyler var mı? NVIDIA ile Intel işlemcilerde bu tarz şeyler var mı? Eşdeğer NVIDIA ile AMD ekran kartına eşdeğer AMD işlemci ile eşdeğer Intel işlemcilerden hangisini taksak daha iyi performans ve FPS verir. Yazılım olarak hangileri daha daha uyumlu çalışır. Intel mi özellik ve yazılım bakımından daha kapsamlı yoksa AMD mi? Intel neden hala 14 nm de direniyor. AMD çekirdek sayısı, önbellek ile göz mü boyuyor? İlerleyen zamanda ne olacak? Hep beraber güzelce tartışarak bu konulara açıklık getirirsek çok güzel olur ve birçok kişi seçimini ona göre yapabilir.

Dosya Ekleri

• FF9D7F44-01F7-4CC5-AD8E-948A8352838A.jpeg
    FF9D7F44-01F7-4CC5-AD8E-948A8352838A.jpeg
    33,5 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı