AMD VEGA Yüksek Güç Tüketebilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

AMD’nin yeni VEGA GPU’ları güç kaynağı gereksinimini yukarı taşıyacak gibi. Radeon RX Vega adıyla piyasaya çıkacak olan ve Vega 10 silikonu üzerine temellendirilen ekran kartları hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen haberlere göre kartları SIGGRAPH 2017 etkinliğinde, Temmuz sonu gibi görebileceğiz. AMD tarafından son kullanıcılar için duyurulan ilk VEGA temelli kart Radeon Pro Vega […]

AMD VEGA Yüksek Güç Tüketebilir Technopat

Daha fazlası...

Yakın zamanda ya 3000 Watt güç kaynağı çıkacak (mining için) ya da kapış kapış 750-1000-1500 Watt arası güç kaynakları beleş Wi-fi varmış gibi kapış kapış kapılacak.

Abi benim bilgisayar toplama 5 ay önce topladım cs de mesela 300 fps alıyorken şuan 150 alıyorum. Gta da bir anda 1 fps e düşüyor oynatmıyor nedendir acaba nasıl çözebilirim durumu ? @Ali Güngör

Sistemim:
amd Fx-6300
Asus R7 370
8 GB DDR3 1600 mhz ram
Msi 970a-g43 anakart
Power Xiagmatek 600 watt 80+ bronze
HDD 250GB WD
bilgisayar toplama 5 ay önce topladım cs de mesela 300 fps alıyorken şuan 150 alıyorum. Gta da bir anda 1 fps e düşüyor oynatmıyor nedendir acaba nasıl çözebilirim durumu ? @Ali Güngör termal macun sürdük işlemciye kasa temiz şuan

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı