Amd Vision Engine Control Center VS Catalyst Control Center

Ardi

Kilopat
Yer
KOSOVA-PRIZREN
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar ben amd vision engine control center catalyst control center ile arasenda ki fark nedir? Ve bu yazilimlarla oyun performansene nasil artiririm?

Bu sadece ekran kartını optimize etmeye yarar. Oyundan oyuna faydasını görebilirsin de göremeyebilirsin de. FPS artar ama kaliteden düşer, kalite artar ama FPS düşer. Bu tamamen yaptığın ayarlara bağlı ama genelde performans istiyorsan görsel kaliteden vazgeçersin. Orijinal oyun oynuyorsan Razer Cortex kullan. Oyunları ve sistemi optimize ederek FPS yükselttiğini bizzat gözlemledik.

@MF su anda pes 2013 medium ayarda oynuyorum ve ben high ayarda oynamak istiyorum. Oyun orijinal degil. High ayara atinca biraz kasiyor bu kasmayi giderebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle oyunu orijinal al. Sonrasında değiştirebiliyorsan ekran kartını değiştir. Orijinal olmayan oyunda performans artışı neredeyse imkansızdır. PES 2013 kim bilir kaç adet güncelleme aldı. Belki o güncellemeleri yükleyerek hiçbir şey yapmana gerek kalmadan High ayarlarda oyunu oynayabileceksin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı