AMD WattMan hatası

Wensus

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Artık canımı sıkan duruma gelmiş olan WattMan hatasını çözmeye çalışıyorum. MSI Afterburner programı ile frekans düşürmeye çalışıyorum fakat değeri düşürmeyi denediğimde program değerleri eski haline getiriyor. Yönetici olarak çalıştırdım ve bilgisayarımı yeniden başlattım ama herhangi bir çözüm bulamadım. WattMan hatasını başka nasıl çözebilirim? Cidden bunalmış durumdayım bilinçli arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Arkadaşlar Wattman AMD ile %100 alakalı değil Windows'un falan da payı var yani AMD çözse de yine alabilirsiniz. Ayrıca çoğunlukla XMP(DOCP) yüzünden oluyor.

Arkadaşlar WattMan AMD ile %100 alakalı değil Windows'un falan da payı var yani AMD çözse de yine alabilirsiniz. Ayrıca çoğunlukla XMP( D.OC.P) yüzünden oluyor.

İşlemcim RAM hızı olarak 3200 destekliyor fakat ben 3600 veriyorum APU olduğu için bununla bir alakası olma şansı var mıdır?

İşlemcim RAM hızı olarak 3200 destekliyor fakat ben 3600 veriyorum APU olduğu için bununla bir alakası olma şansı var mıdır?
3200'e çekin bakın. İşlemcin aslında daha yüksek hızlara da destek veriyor ama 3200'de stabil çalışır.

8 GB 3000MHz RAM ile oynardım sık 3200 boostlayınca daha sık alıyordum yani RAM frekansını düşürmek WattMan hatalarını azaltacaktır, şimdi 16 GB 3200MHz yeni RAM'ler kullanıyorum çok fazla WattMan almıyorum.

Geri
Yukarı