Çözüldü AMD WattMan uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alperen Ülgü

Centipat
Daha fazla  
Sistemimde bir sıkıntı yok kapanan donan vs bir şey sadece AMD uygulamasında bildirimini alıyorum. Monitör almadım daha arada bir televizyona takıyorum bundan olduğunu düşünüyorum. “amd WattMan ayarlarını geri yükledi” bu uyarı.

Çözüm
Windows tuşuna tıklıyorum oradan kapat yapıyorum daha sağlıklı diye düşünüyorum en azından geleneğim böyle.
Anladım hocam güç bir anda kesildiğinde bilgisayarı açınca bu uyarı geliyor ondan söyledim.
Bilgisayarınızda hızlı başlatma açıksa ve kapadıktan sonra prizden çekerseniz de olabiliyor.
Sistemimde bir sıkıntı yok kapanan donan vs bir şey sadece AMD uygulamasında bildirimini alıyorum. Monitör almadım daha arada bir televizyona takıyorum bundan olduğunu düşünüyorum. “amd WattMan ayarlarını geri yükledi” bu uyarı.

Sorun bende de vardı sistemin AMD driverını virüs olarak görüyor olabilir ona bakarsan.

Artı -1 Eksi
PC boşta iken mi alıyorsunuz?

Ona tam dikkat etmedim de her gün bildirimde oluyor monitör olmadığından ekran ayarı yapmadım hani açıldığı zaman ekranın bir tarafı kaymış açılıyor düzeltip öyle devam ediyorum ekran büyük olduğundan sanırım geçici olarak kullanıyorum zaten

Sorun bende de vardı sistemin AMD driverını virüs olarak görüyor olabilir ona bakarsan.
Bakarım öyle dönüş yaparım.

Bende alıyorum MSI Afterburner'ı sildikten sonra almaya başladım. 1 saatte 5 kere aldığı mı bilirim? Geri yükledim 10 saatte bir veriyor ya da vermiyor.

Sistemine bir etki yapıyor mu peki?

Ona tam dikkat etmedim de her gün bildirimde oluyor monitör olmadığından ekran ayarı yapmadım hani açıldığı zaman ekranın bir tarafı kaymış açılıyor düzeltip öyle devam ediyorum ekran büyük olduğundan sanırım geçici olarak kullanıyorum zaten

Hayır.

Etki yapmaz. TV'den dolayı olduğunu sanmıyorum bilgisayarını nasıl kapıyorsun?

Geri
Yukarı