AMD yeni ekran kartı sürücüsüne geçmeli miyim?

LegiOner

Hectopat
Yer
İstanbul/Bahçelievler
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, ben bir sorun yüzünden DDU ile kaldırıp eski sürümlerden birine geçiş yapacaktım. Az önce güncelleme geldiğini gördüm daha yeni sanırsam. Sizce direk geçmeli miyim ya da DDU ile silip geçmeli miyim? Yoksa DDU ile kaldırıp eski sürümlerden birini mi kullanayım?

20.11'de sorun yok şu an R7 240 fakat oyun seçeneğinde FreeSync açıyor monitör desteklemediği halde ve kapamazsan oyunlarda sıkıntı büyük MF2'de bir bölümü sırf bu yüzden 25FPS ile oynadım.

DDU ile kaldırmadan kursak ne olur?

Biraz bekleyin. Eğer bu driver do sorun yuvası ise geçmezsiniz. Bu bekleyiş 1 maksimum 2 ay olacaktır.

20.11'de sorun yok şu an R7 240 fakat oyun seçeneğinde FreeSync açıyor monitör desteklemediği halde ve kapamazsan oyunlarda sıkıntı büyük MF2'de bir bölümü sırf bu yüzden 25FPS ile oynadım.

Bazı yerlerde DDU ile kaldırıp kurarsak daha temiz olacağını okudum aklımda çelişki kaldı sorunum böyle arkadaşlar;
Ayrıca yeni sürüm bende 20.11. 3 gözüküyor 20.11. 2 kullanıyorum. Bir de galiba yeni monitör takınca gerekliymiş DDU ile sürücü kaldırma olayı.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıasd.PNG
    Ekran Alıntısıasd.PNG
    9,7 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran Alıntısıad.PNG
    Ekran Alıntısıad.PNG
    7,2 KB · Görüntüleme: 30
Bazı yerlerde DDU ile kaldırıp kurarsak daha temiz olacağını okudum aklımda çelişki kaldı sorunum böyle arkadaşlar;
Ayrıca yeni sürüm bende 20.11. 3 gözüküyor 20.11. 2 kullanıyorum. Bir de galiba yeni monitör takınca gerekliymiş DDU ile sürücü kaldırma olayı.
DDU ile kaldırmak her zaman daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı