AMDAutoUpdate.exe nedir?

471153

Hectopat
Ekran görüntüsü 2023-03-25 000035.jpg

Tarayıcıda gezinirken birden bu ekran çıktı karşıma. 2 senedir ilk defa gördüm böyle Autoupdateexe penceresini. Kaspersky Plus yüklü PC'de ama bu programı geçip de virüs bulaşmış mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adı üstünde AMD Otomatik Güncelleme olarak geçiyor. otomatik güncelleme denetleyicisi olarak çalışıyor. Virüs olması imkansız!

Eki Görüntüle 1713581

Tarayıcıda gezinirken birden bu ekran çıktı karşıma. 2 senedir ilk defa gördüm böyle autoupdateexe penceresini. Kaspersky Plus yüklü PC'de ama bu programı geçip de virüs bulaşmış mıdır?

Ekran kartını bir exe dosyası benimki de NVIDIA ben de bazen 1 haftada bir 0.bat NVIDIA logolu açılıyor.

Adı üstünde AMD Otomatik Güncelleme olarak geçiyor. otomatik güncelleme denetleyicisi olarak çalışıyor. Virüs olması imkansız!
Daha önce hiç bu ekran gelmiyordu. Taklit eden bir virüs olabilir mi diye düşündüm. Pat diye ekrana çıktı bekledim kapanmadıda ben kapattım.

Daha önce hiç bu ekran gelmiyordu. Taklit eden bir virüs olabilir mi diye düşündüm. Pat diye ekrana çıktı bekledim kapanmadıda ben kapattım.
Virüs değil merak etme. Daha önce gelmemesinin nedeni yazlımdan dolayı kaynaklanıyor. Çünkü yazılım geliştikçe çalışma dosyaları da geliştiriliyor. Güncellemeyi denetlemek için yazılım içerisinde "AMDAutoUpdate.exe" sistem dosyasını eklemişler. Bu dosyada ekran akrtının güncellemesini otomatik olarak denetlemek için çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı