AMD'den neden nefret ediyorlar?

Sadece Apple AMD GPU'ları için özel sürücü üretiyor diye biliyorum. Başka markalardan haberim yok.
Bazı konfigürasyonlarda standart yerine Radeon Pro serisi grafik kartları kullanıldığı için özellikle uğraşmak gerektiği için çıkartıyorlar diye biliyorum.

Sadece Apple AMD GPU'ları için özel sürücü üretiyor diye biliyorum. Başka markalardan haberim yok.
Başka markalar da üretiyor. Örnek Aşşaği da.

1601228532725.png

Fakat kimse Mercedes'i kötüleyemez, çünkü yıldıza rütbe sorulmaz. :D
Her yıl yapılan kullanıcı sorunları anketlerinde en sorunlu markalardan biri olan Mercedes'i yerden yere vurayım istersen. Senin için de bir ilk olur. Audi, BMW ve Porsche'yi de gömebilirim yanında. En sorunlu 10 markanın 4 tanesi Alman markası.

Bence kıskanıyor olabilirler. Bedava Ryzen 5 3600 ver bakayım hangisi almıyor.

Hahaha epey bir komiksin. Benim aldığım ilk laptopta AMD Radeon R5 Graphics diye bir ekran kartı vardı dahili mi harici mi emin değilim. Bir gün 300 kbsn internet ile 13 GB'lık bir dosya indiriyordum. Şaka da değil dosyanın indirmesi %99 oldu ve bilgisayar ekran kartı hata verdi ve PC dondu ardından da reset attı. Ve ben bu bilgisayarı kullanıcı hatası diye kakalanarak 1 yıl boyunca kullandım. İstersen biraz düşün ve öyle konuş.

Geri
Yukarı