AMD'den Yeni Stock CPU Soğutucu "Wraith"

AMD Stock soğutucularda devrim yaşanacak bir çözüm üretti. AMD'den yeni Wraith CPU soğutucusu.
AMD uzun zamandır işlemci konusunda herhangi bir gelişme kaydetmemişti. Fakat artık bu duruma son vermek istiyor. 2016 yılında çıkaracağı yeni nesil ZEN mimarili işlemcileri ile ilk atağı yapacak olan AMD, bu işlemciler içinde daha yeni daha güçlü bir stock soğutucu üretti. Üretmiş olduğu bu Wraith stock soğutucusu ilk olarak yeni FX 6330 işlemcide kullanacak olan AMD, zen mimarili işlemcilerinde de kutu içeriğinde mevcut olacak.
İşte AMD'nin Wraith CPU soğutucusunun başarısı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD yine İntel'i piyasadan silse ne mutlu olurdum be. AMD ile ilgili her yeni gelişmede bir mutlu oluyorum açıkçası. Umarım yeni Zen mimarisi bize çok şey katar.
Zen mimarisi ve Polaris GPU'su çok fazla yeni teknoloji ile gelecek. Özellikle APU'lar, Zen mimarisini köküne kadar kullanacak. Daha küçük ve ince boyutları sayesinde daha hafif ve daha ince Gaming Laptop'lar gelecek.

Soğutucu tasarım olarak güzel gözüküyor. AMD iyi bir atak yapsa çok güzel olacak. Fx6300 var darboğaz çok oluyor bütçeyi toparlayabilirsem yeni bir sisteme geçeceğim.

AMD yine İntel'i piyasadan silse ne mutlu olurdum be. AMD ile ilgili her yeni gelişmede bir mutlu oluyorum açıkçası. Umarım yeni Zen mimarisi bize çok şey katar.
Benim 10 sene önceki hayalim :D

Harbiden harika bir soğutucuya benziyor (y)

Hiç AMD işlemci kullanmamıştım. Uçak motoru gibi ses çıkartıyormuş mübarek. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı