AMD'nin Grafiksel üstünlüğü ve 64 Bit Mimarisi

Benim işlemcim i7 3770K, stok fanla kullanıyorum. Normalde yük altında olmadığında 30-39, yük altında 40 - 45 stok fan. AMD almayın derim, pişman olursunuz.

Hala dediğim dedik adam ısrar ediyor ya. Ben hayatımda bu kadar pişkinlik yapıp üste çıkmak isteyen adam görmedim. Bu yorumlar bana yapılacak değil siteye girmek bilgisayara oturmam 1 ay boyunca. Intel'in gurur duyması lazım Mehmet ile. Adam sonuna kadar fan boy!!

Intel'e tonla para verip sıkışınca da AMD ekran kartı almasını da iyi biliyor kendisi.

Benim işlemcim i7 3770K, stok fanla kullanıyorum. Normalde yük altında olmadığında 30-39 yük altında 40 -45 stok fan. AMD almayın derim, pişman olursunuz.

Hala ne diyosun ya? Hala yok bilgisayarcılar bile sadece Intel koyuyor yok bilmem ne? İşte bir şeyi okumadan sadece başlıağa bakıp geliyorsun sonrada burda böyle saçma salak konuşuyosun. Eğer seni bir gün mecburen AMD ibareli bir şey alırken görürsem alacağın şeyi sana yediririm haberin olsun...

Hala ne diyosun ya? Hala yok bilgisayarcılar bile sadece Intel koyuyor yok bilmem ne? İşte bir şeyi okumadan sadece başlıağa bakıp geliyorsun sonrada burda böyle saçma salak konuşuyosun. Eğer seni bir gün mecburen AMD ibareli bir şey alırken görürsem alacağın şeyi sana yediririm haberin olsun...
Bu konuda yalnız olmazsın merak etme. Beni de iyice çileden çıkardı Mehmet'in yazdıkları! Eninde sonunda anlayacak ne tür bir hata yaptığını yalvara yalvara "Bana AMD sistem toplayın" diyerek dönecek. Bizde bir güzel yedireceğiz alacağı şeyleri.

Sayın Recep Baltaş bana AMD nin Entegre grafiklerinden IVY Bridge tabanlı İntel i7 Extreme ile bağımlı Intel HD 4000 GPU'sunu geçecek bir model söyleyin ? Şu geçer şu geride bırakır bu daha kaliteli dersen eyvallah diyeceğim. Dediğim gibi kalitesiz mal bile pazarda ucuzdur. Intel tüm Notebook pazarlamalarında birinci kalitedir. 3.Nesil İntel Core İşlemcilerlede karşılaştırabiliriz. Her türlü şeye açığım. Buyurun herkes yazsın.

Ya adam HD 4000 hepsine fark atıyor dedi ya daha bir şey demiyorum. Sadece gülüyorum...

Söyle bana AMD'nin entegre grafiğini söyle hadi ? Hangisi geçiyor ? Senin AMD işlemcilerin İ7 Core Extremeyi geçmiş mi ? İntel QS77 ve Z77'den üstünmü ? İntel HD serisi entegre grafiklerden dahamı iyi film oynatıyor ? 3. Nesil Core işlemcilerden dahamı iyi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı