American Megatrends hatası nasıl alınır?

Daha fazla  
RAM
8gb 3200mhz
Anakart
B
Yanlış duymadınız bu hatayı almam gerekiyor. Görsel bana ait değil temsili.

659B758B-0E2C-4A61-B62E-DB59AEF223DD.jpeg

Klavye çalışmıyor ki hocam ama deneyeyim.
AMI BIOS'lar benim en saçma sapan bulduğum BIOS'lar. Klavye bulunamadı devam etmek için F1'e bas diyen bir BIOS bu. BIOS ayarlarını bozabilirsin kurcalayabilirsin, BIOS pilini sökerek çalıştırmayı deneyebilirsin.

Son düzenleme:
Hocam bu bir hata kodu değil American magneters bir anakart markası eğer sisteminiz Turbox Everest gibi bir marka ise ve mobil anakart denen karttan kullanıyorsanız bu markadandır ve hep açılma ekranında kalırsınız illa bir yerden hata alırsınız.

Hayır ASUS anakartım var RAM frekansından dolayı sisteme görüntü gelmiyor kasıtlı olarak bu hatayı alırsam F1'e basıp BIOS'a girebileceğim.

AMI BIOS'lar benim en saçma sapan bulduğum BIOS'lar. Klavye bulunamadı devam etmek için F1'e bas diyen bir BIOS bu. BIOS ayarlarını bozabilirsin kurcalayabilirsin, BIOS pilini sökerek çalıştırmayı deneyebilirsin.

Öyle de denedim tık yok son kullanıcıyı düşünmüyorlar herhalde illaki 2666MHz RAM mi almam lazım şaka gibi.

Hayır ASUS anakartım var RAM frekansından dolayı sisteme görüntü gelmiyor kasıtlı olarak bu hatayı alırsam F1'e basıp BIOS'a girebileceğim.

Öyle de denedim tık yok son kullanıcıyı düşünmüyorlar herhalde illaki 2666MHz RAM mi almam lazım şaka gibi.

Yeni RAM ikinci RAM’se elindeki diğer RAM ile uyumsuz olma ihtimali var.

RAM frekansından dolayı derken? Senin RAM kaç olursa olsun anakartın desteklediği hıza otomatik ayarlanır ve çalışır.

Hayır sistemi yeni dizdim tek RAM.

Anakart 3200MHz destekliyor işlemci 2666MHz anakart otomatik ayarlıyor sorun orada.
Yani sen RAM'i 3200'de mi çalıştırmak istiyorsun? Doğru mu anladım? Ya da tam olarak ne yapmak istiyorsun da hata alman gerekiyor?

Geri
Yukarı