American Truck Simulator - 1.37 Güncellemesi Yayınlandı!

Brachiabindo

Centipat
Katılım
2 Aralık 2019
Mesajlar
163
Çözümler
6
Yer
İstanbul
Çokça test, geri bildirim, düzeltme ve ince ayardan sonra, American Truck Simulator için 1.37 güncellemesinin gelişini duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

blog_ats_1_37_update.jpg

Açık Beta sırasındaki hata raporlarınız, görüşleriniz ve genel geri bildirimlerinizle ilgili tüm yardımlarınız için her birinize teşekkür ederiz. Artık bu güncellemenin içerdiği yeni özelliklerden tam olarak yararlanmaya başlayabileceğinizi umuyoruz.


Bu güncellemenin ana özelliği güçlü ve esnek FMOD kütüphanesine dayanan yeni ses motorumuzun uygulanmasıdır; araç ve çevre seslerini karıştırma şeklimizi kökten yeniden tanımlar. Bu güncelleme yapay zekaların çoğu (trenler dahil) için yeni sesler ve geçen araçlar için gerçek bir Doppler etkisi içeriyor. Ana menüden erişen kullanıcılar için bir dizi yeni ses seçeneği de getiriyor, bu da size daha çok bireysel sesler eklemenizi sağlar.

6.jpg

Hala yapacak çok fazla ayar ve daha fazla ses gelse de, bu sadece ilk aşama. Geri bildirim üzerinde gelişmeye ve önümüzdeki yıl boyunca değişiklikleri uygulamaya devam edeceğiz.

Yeni ses karıştırma yaklaşımının bir avantajı olarak, açabileceğiniz kamyon camlarını sunmaktan mutluluk duyuyoruz! Artık camları kapalı olan iyi yalıtılmış bir kabin ile camları tamamen aşağı indirdiğinizde dışarıdan gelen kükreyen trafik arasındaki ses seviyelerinin sürekliliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle yolda veya büyük bir kavşakta iş çıkış saatine rast geldiğinizde deneyin.

ats_hq_5e4e44e8_09_2.jpg

Bu güncellemeyle gelen bir diğer ek de "etrafı-dolaşan özelliğimizdir". Oyun dünyamız genellikle yürüyerek keşif için tasarlanmamıştır, ancak kamyon hayranlarının en sevdikleri makineleri görmek ve ne kadar etkileyici göründüklerini takdir etmek için yeni bir bakış açısını memnuniyetle karşılayabileceklerini düşünüyoruz. Donanımınızı ayarlamanız ve jantlarınızın rengini kabinin boyasıyla tam olarak eşleştirmeniz gerektiğinde yakınlaşmak da yararlı olabilir. İşte burada, oyunun servis ve araç tarayıcısında kamerayı kontrol etmenin alternatif bir yolu olan 1.37'nin küçük bir bonus özelliğine sahibiz. Kameralar için daha fazla yer ve yol açmak için "garaj" sahnesini biraz yeniden tasarlamak zorunda kaldık, takdir edersiniz ümidiyle.

5.jpg

Daha fazlası için aç mısın? O zaman gıda tanklarına hazır olun! Ve tam anlamıyla gıda tanklarını kastediyoruz çünkü, bu güncellemeyle yeni bir dorse türü satın alınabilir. Ayrıca, dorseler hakkında konuştuğumuzda - toplu besleme ve hazne dorseleri artık (Klasik Çizgiler ve Cadılar Bayramı Boya İşi paketlerini içeren) birden fazla boya işi ile özelleştirilebilir.

Twitter.jpg

ats_hq_5e4e7494_10.jpg

ats_hq_5e4bf5b1_11.jpg

Instagram.jpg

Steering Creations Pack DLC sahipleri, donanımları için yeni direksiyon simidi şeklinde yeni içerik bulacaklar. Hepsini kontrol ettiğinizden emin olun, çünkü her teçhizata uygun çok çeşitli renk ve tipler sunuyorlar!

ats_hq_5e4e8242_18_2.jpg

ats_hq_5e53e6ea_09_2.jpg

ats_hq_5e53fc8d_11_2.jpg

ats_hq_5e53f94e_09_2.jpg

ats_hq_5e53f07b_09_2.jpg

ats_hq_5e53f3de_19.jpg

Son olarak, American Truck Simulator için ASUS Aura'nın resmi desteğinin yaklaştığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Desteklenen ürünler arasında ASUS klavyeler, fareler, RGB fare altlıkları ve daha fazlası yer alır. RGB desteğinin dahil edilmesiyle bu kamyonculuk deneyiminize yeni bir daldırma seviyesi getirir. Yakın gelecekte entegrasyon ve onunla birlikte gelen özellikler hakkında daha fazla ayrıntı içeren bir blog yazısı görmeyi bekleyebilirsiniz.

ATS_AURA%2BReady_3%2B%25281%2529.png

ARAÇLAR
 • Gıda tankı dorsesi (satın alınabilir)
 • Toplu besleme ve hazne dorseleri için boya işleri (Klasik Çizgiler ve Cadılar Bayramı Boya İşleri Paketleri'nin içeriği dahil)

ÖZELLİKLERİ
 • Mevcut tüm sesler ve birkaç iyileştirme ile FMOD uygulaması
 • Tüm kamyonlarda açılabilir camlar
 • Yapay zeka hareketi ve ses davranışı iyileştirildi (FMOD özellikli)
 • Kamyon veya dorse yapılandırma ekranında yürüyen kamera (artı yeni garaj sahnesi)
 • Zorunlu kantarlardaki araçların teknik muayenesi eklendi (kaçak dorse, hasarlı araç).
 • Aşamalı para cezaları eklendi.
 • ASUS ROG Strix için Renk Geri Bildirimi desteği

TOBII GÖZ TAKİP
 • Göz-izleme duraklatma tuşu işlevi düzeltildi
 • Kullanıcı arayüzünde/oyun duraklatıldığında otomatik göz-izleme duraklaması
 • Kullanıcı arayüzünde kısayol tuşu görünürlüğü ayarları

MOD
 • Oyun içi sesler FMOD için tamamen yeniden uygulandı
 • Motor güç aralığı verileri (takviye değeri yerine)
 • Egzoz gazı sıcaklık göstergesi animasyonu
 • Yapay zeka veri ayarı (tork ve şanzıman yerine motor gücü, dorseler için taşıt_kütle geçersiz kılma)

1.37 güncellemesinin keyfini çıkarmak için, beta dallarına katılmadığınızdan emin olun, oyununuz Steam'de otomatik olarak güncellenecektir.

ATS'in eski Steam-olmayan sürümü için, güncelleme birkaç gün içinde hazır olmalıdır.

Bununla birlikte, bazı modlar, henüz yakalanmamış olabilir - bu güncelleme bunları etkili bir şekilde kırabilir. Bu yüzden her zaman 1.36 veya daha eski bir dalda kalabileceğinizi unutmayın. Bunlara erişmenin ve seçmenin yolu: Steam istemcisi → KÜTÜPHANE → American Truck Simulator'a sağ-tıklayın → Özellikler → Beta sekmesi → istediğiniz sürümü seçin.


Çeviri: Google Translate
Düzenleme: Brachiabindo
Konunun orijinal metni için tıklayınız.
 

Yeni konular

Yukarı