American Truck Simulator Alınır mı?

Oyunu seviyorsan indirimdeyken al 80 lira asla etmez bu oyun.
Hocam abartmadınız mı :) Oyun 60₺. İndirimlerde 30₺ civarına düşüyor. Kesinlikle almalısınız. Haritası ve tırlar muhteşem. ETS 2'de olduğu gibi seslerde saçmalık yok. ATS'de ses sitemi daha iyi olmuş. Kesinlikle tavsiye ederim.

ATS'yi bilmem ama mutliplayerdaki ETS paha biçilemez. Fiyatlar arasındaki fark kuşku uyandırıcı doğrusu. :)
Bana ETS 2 demeyin :D Sinir krizi geçiyorum oyunun başına geçince. Sağ çekip dörtlüleri yakıyorum. Adam gelip çarpıyor nasıl beceriyorsa. Çarpsa yine iyi takla attırıyor. Oyunda zaten F7 yapınca siyah ekranda kalıyor. Bin bir türlü sorunu var. Direk oyunu kapatıyorum.
ATS biraz daha boş ETS 2'ye göre ama en azından orada adam gibi sürüyorlar.

Bana ETS 2 demeyin :D Sinir krizi geçiyorum oyunun başına geçince. Sağ çekip dörtlüleri yakıyorum. Adam gelip çarpıyor nasıl beceriyorsa. Çarpsa yine iyi takla attırıyor. Oyunda zaten F7 yapınca siyah ekranda kalıyor. Bin bir türlü sorunu var. Direk oyunu kapatıyorum.
ATS biraz daha boş ETS 2'ye göre ama en azından orada adam gibi sürüyorlar.
Hocam ATS'de nerdeyse adam yokki MP'de. :D

Hocam ATS'de nerdeyse adam yokki MP'de. :D
Orası da ayrı yani :) Güzelim oyunu yok ettiler gibi bir şey. Unutuldu neredeyse. ETS 2'ye takmış millet kafayı :) Bana kalırsa atmosfer, tır, harita, ses olarak kesinlikle ATS :) ETS 2 artık sıktı ya. 310 saat oynamışım. Daha ne kadar oynayalım :) ATS aynen çok boş bunun için ilgi çekici bir şey yapmaları lazım.
ATS'ye de Rotterdam-Amsterdam-Calais Duisburg arası ince yol yapacaklar bak nasıl canlanıyor :D

Geri
Yukarı