American Truck Simulator Alınır mı?

Hocam abartmadınız mı :) Oyun 60₺. İndirimlerde 30₺ civarına düşüyor. Kesinlikle almalısınız. Haritası ve tırlar muhteşem. ETS 2'de olduğu gibi seslerde saçmalık yok. ATS'de ses sitemi daha iyi olmuş. Kesinlikle tavsiye ederim.
Bu konuyu o mesajı yazalı bir ay olacak neredeyse o zaman 80 liraydı şimdi 60 liraya düşmüş

Bu konuyu o mesajı yazalı bir ay olacak neredeyse o zaman 80 liraydı şimdi 60 liraya düşmüş

Steam harici yerlerden baktıysanız olabilir ama bir değil, kaç ay önceden beri 60₺. Yanılmıyorsam çıkış fiyatı da 60₺ olması gerek. Sanırım yanlış veya Steam key satan yerlere bakmış olabilirsiniz.

Kesinlikle önerim ATS'den yana. Oyun grafikleri bana biraz daha canlı geliyor. Cezalar daha çok can acıtıyor ama oyun motoru iyi saçma sapan kazalar çok olmuyor. ETS 2 online'da arkadaşlarla keyifli ama zaman geçireyim kariyer yapayım diyorsan bence ATS oynamalısın. 30 tl oyun için makul rakam ama yukarısı için çok uğraşma :)

14, 75'e düşmüş bulunmakta oyun anlık. Malumunuz bilgisayarım çok iyi değil. Optimizasyonu iyi midir oyunun?
AMD Radeon R5 M430
Intel i5 7. nesil 7200U 2.5GHz.
8GM RAM
Düşük veya orta ayar kaç FPS dersiniz hocam?

Optimizasyonu ETS'den bir tık daha iyi, kaldırır. Ölçeklendirme ve doku kalitesini yüksek tutun. Çimen ve ayna ayarlarını kapatın, FPS düşürüp grafiğe pek etkisi olmayan ayarlar. Gölge ve yansıma da FPS'ye göre ayar yaparsınız.

Oyun hakkında görüşlerim de şöyle:
1- Sebepsizce oynarken uykum geliyor.
2- Güncelleme ile halen çekici eklense de halen çeşit ETS 2 kadar fazla değil.
3- ETS 2'ye çıktığı kadar mod çıkmıyor.
4- Online bomboş.
5- Yollar, manzaralar falan ETS'ye göre çok daha iyi.

Alınabilir bence.

@Silinen üye

Optimizasyonu ETS'den bir tık daha iyi, kaldırır. Ölçeklendirme ve doku kalitesini yüksek tutun. Çimen ve ayna ayarlarını kapatın, FPS düşürüp grafiğe pek etkisi olmayan ayarlar. Gölge ve yansıma da FPS'ye göre ayar yaparsınız.

Oyun hakkında görüşlerim de şöyle:
1- Sebepsizce oynarken uykum geliyor.
2- Güncelleme ile halen çekici eklense de halen çeşit ETS 2 kadar fazla değil.
3- ETS 2'ye çıktığı kadar mod çıkmıyor.
4- Online bomboş.
5- Yollar, manzaralar falan ETS'ye göre çok daha iyi.

Alınabilir bence.

@Silinen üye

Hocam oyunu almak istememin başlıca sebepleri de şunlar zaten;
1- ETS'ye DLC almak istemiyorum, DLC'siz olan şehirlerde aynısı, yollarını da eskittik yani. Artık farklı iklimler istiyorum.
2- Grafikleri falan daha iyi diyorlar işte sizin dediğiniz gibi.
3- ETS'nin sıradan tırları bıkkınlık getirdi adama, yeni tırlar arıyorum.
Neyse alıyorum artık oyunu, 2 saat oynarım sevmezsem iade.

Geri
Yukarı