Amerika bankası ile PTT Kargo ilişkisi

Adana ıncirlik'te ABD askeri Antalya'da yaşayann kuzenine benim Laptop'u aldı.
Bank of Amerika ile ödeme yapacak bankadan 2'e posta aldım.1. e posta da gönderilecek para fapan yazıyordu.1. e postaya kargo makbuzu fotoğrafını yolladım. 2. e posta geldi banka ile PTT iletişime geçecek kargonun içine bakacak sonra para hesabınıza geçecek diyor.

Hocam laptop yolda ise hemen PTT'yi arayıp iptal edin. Adamlar şebeke dolandırıcı. Eğer ulaştı ise fazla gecikmeden savcılığa başvurun. Ayrıca öncelikle durumu geç olmadan aileniz ile de paylaşın.

Son düzenleme:
PTT ye gittim arife gunu olunca oglene kadar acikmis sonra sokakta polisler den biri yardim etti ptt nin icine girdik guvenlikle konustu guvenlik sefi aradi oda sehir dagitim yerine gidin dedi oraya gittik kargo numarasini aldi pc den gonderimi durdurdu zaten kargom yola pazartesi cikacakti herneyse laptop suan verdigim ptt de duruyor.pazartesi gidip alacam hayirlisiyla
ilk laptop 1750 tl koymustum hemen foto istedi attim tamam aliyorum dedi
sonra gece ben mesaj attim laptopnucuza koydum dedim 2509 cikardim tamam okey soeun yok alirim dedi burlardan uynamam gerekirdi uyanamadik allah yardim etti kargo yola cikmadan iptal ettirdik gene

PTT'ye gittim arife gunu olunca oglene kadar acikmis sonra sokakta polislerden biri yardim etti PTT'nin icine girdik guvenlikle konustu guvenlik sefi aradi oda sehir dagitim yerine gidin dedi oraya gittik kargo numarasini aldi PC'den gonderimi durdurdu zaten kargom yola pazartesi cikacakti her neyse laptop şu an verdigim PTT de duruyor. Pazartesi gidip alacağım hayirlisiyla.
İlk laptop 1750 TL koymustum hemen fotoğraf istedi attim tamam aliyorum dedi.
Sonra gece ben mesaj attim laptopnucuza koydum dedim 2509 cikardim tamam okey soeun yok alirim dedi burlardan uynamam gerekirdi uyanamadik Allah yardim etti kargo yola cikmadan iptal ettirdik gene.

İyi gene burada konu açmışsınız hocam yoksa gidiyordu laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı