Amerika bankası ile PTT Kargo ilişkisi

Ürünü yolladınız mı? Yolladıysanız hangi ülkeye yolladınız? Ek olarak mail içeriğini paylaşabilir misiniz? Bilgileriniz bulunuyorsa sansürleyip paylaşın. Umarım aşağıda bıraktığım arkadaşlara denk gelmemişsinizdir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Adana incirlik'te abd askeri antalya'da yaşayann kuzenine benim laptop'u aldı.
Bank of amerika ile ödeme yapacak bankadan 2 e posta aldım.1. e posta da gönderilecek para fapan yazıyordu.1. e postaya kargo makbuzu fotoğrafını yolladım. 2. e posta geldi banka ile ptt iletişime geçecek kargonun içine bakacak sonra para hesabınıza geçecek diyor.

Adana incirlik'te abd askeri antalya'da yaşayann kuzenine benim laptop'u aldı.
Bank of amerika ile ödeme yapacak bankadan 2 e posta aldım.1. e posta da gönderilecek para fapan yazıyordu.1. e postaya kargo makbuzu fotoğrafını yolladım. 2. e posta geldi banka ile ptt iletişime geçecek kargonun içine bakacak sonra para hesabınıza geçecek diyor.
Hocam üzgünüm. Dolandırıcı bunlar. Attığım videoları izleyin. +234 kodlu bir telefon numarasından mı ulaştılar size? Kargoyu Nijerya`ya mı yolladınız?

Aldığınız e-postaların gelen adresleri nedir tam olarak? Bankanın kendi mail adresi mi?

Laptop sattım parayı bank of Amerika ile gönderecek. Kargo gönderim makbuzunu bank of Amerika'ya yolladım. 12 24 saat içinde banka ile PTT iletişime geçecek ve kargo içine bakacak sonra paranız hesaba yatacak diye e posta aldım. Böyle bir şey var mı?

Geçmiş olsun hocam dolandırılmışsınız eğer PTT ile iletişime geçip iptal edin.

Laptop sattım parayı bank of Amerika ile gönderecek. Kargo gönderim makbuzunu bank of Amerika'ya yolladım. 12 24 saat içinde banka ile PTT iletişime geçecek ve kargo içine bakacak sonra paranız hesaba yatacak diye e posta aldım. Böyle bir şey var mı?

Hocam siz ne anlatıyonuz? Hiçbir şey anlamadım.

Geri
Yukarı