Amerika PS5 stok durumu ve fiyatı nedir?

Sample0

Hectopat
Öncelikle merhaba. PlayStation 5 almak için Türkiye'de fiyatlara baktığımda çok pahalı olduğunu gördüm. Amerika'dan getirtmeyi düşünüyorum. Stok durumu nedir? Fiyatlar standart olarak 500 dolar mı? Buradaki teknoloji mağazaları gibi bir yerden alacağım. Teşekkürler.

Öncelikle merhaba. PlayStation 5 almak için Türkiye'de fiyatlara baktığımda çok pahalı olduğunu gördüm. Amerika'dan getirtmeyi düşünüyorum. Stok durumu nedir? Fiyatlar standart olarak 500 dolar mı? Buradaki teknoloji mağazaları gibi bir yerden alacağım. Teşekkürler.

Herkes Series X'e geçti 2. el PS5 piyasası çok hareketli. Amerika'da.

Resmi satış noktalarında stok durumu var mı? Ve fiyatların benim için 500 dolar olması gerek.
Şuan olmayabilir ama önümüzdeki ay çok rahat stok bulursunuz series x stoğu bulmak imkansızlaştı amerikada. ayrıca 500 dolar net fiyatı. ama gümrük vergisi de ödemeniz gerekecek.

Şu an olmayabilir ama önümüzdeki ay çok rahat stok bulursunuz Series X stoğu bulmak imkansızlaştı Amerika'da. Ayrıca 500 dolar net fiyatı. Ama gümrük vergisi de ödemeniz gerekecek.

Hediye olarak getirtilebiliyor diye biliyorum. Şu an güncel stokların olup olmadığını öğrenebileceğim bir Amerikan satış sitesi vesaire var mı? (buranın MediaMarkt'ı Vatan'ı gibi)

Hocam bahsettiğiniz siteler gitti gidiyor gibi ilan siteleri. Benim bahsettiğim Vatan gibi adamların kendi bizzat sattığı. Aracı olan site aramıyorum. Çünkü oralarda herkes 1000 dolara vesaire satıyor.

Hocam bahsettiğiniz siteler gitti gidiyor gibi ilan siteleri. Benim bahsettiğim Vatan gibi adamların kendi bizzat sattığı. Aracı olan site aramıyorum. Çünkü oralarda herkes 1000 dolara vesaire satıyor.

Best buy da 499,99 dolar Amerika'da teknoloji mağazası deyince aklıma bu geliyor hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı