Amerika turist vizesi

Aly Joseph

Hectopat
Daha fazla  
Bir arkadaşımın bana verdiği gaz ile Amerika'ya turist vizesi almak istiyorum. Zorluğu veya kolaylığı hakkın da bir bilgim yok. Bu olayla ilgili bilgisi olanlardan tavsiye isterim. Yaptığım işin bir önemi varsa Caribou coffee de baristalık yapıyorum, yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amerika Turistik Vize İşlemleri Burada ki istenilenleri yapmanız gerekiyor, Amerika vizesi almak hiç kolay değil. Yoksa elini sallayan Amerika'ya gidip yaşardı, Ayrıca Amerika Vize ücreti çok pahalı diye biliyorum(Normal vize'lere göre).

teşekkür ederim bakacağım, 160 dolar gibi bir ücreti varmış aslında denenebilir :D
Gitmeyecekseniz gereği yok, Bide Vize'nin çıkması için bir süre beklemeniz gerekiyor.

Dil bilmeden turist vizesi ile gidip kaçak çalışmayı düşünüyorsun herhalde? Sana tek kelime söyleyeyim ''Sürünürsün'' bi' kere ehliyet alamazsın ki Amerika'da araba kullanmazsan işlerin yürümez 2. sağlık sigortan olmaz, 3. çok düşük saat ücretlerine çalışırsın. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı