Amerika'da 1 dolara telefon almak mümkün mü?

Bu videoyu bilmiyorum ama Almanya'da sınırsız tarife(sınırsız internet, konuşma, mesaj) ve yanına iPhone 12 Pro Max ayda sadece 39 Euro. Bedava desek yeridir.
Ciddi olamazsın, gerçekten mi? 50 liraya en son model telefon ve sınırsız internet aldığını düşünsene. Vay be.

Tabii ki doğru. Telefon sektörüne ilgim olduğu için o konudan örnek vermek istiyorum. Yurt dışında 349 Euro'dan satışa sunulan A52 modeli ülkemizde normal şartlarda 3517,92 TL'ye satılması gerekirken (güncel Euro kurudur, 10,08) 4100TL civarlarından geziyor. Yurt dışında asgari ücret ile çalışan kişi çok azdır bu az kesim ise bu telefonu maaşının yarısını bile harcamadan alabiliyor.

Bu videoyu bilmiyorum ama Almanya'da sınırsız tarife(sınırsız internet, konuşma, mesaj) ve yanına iPhone 12 Pro Max ayda sadece 39 euro. Bedava desek yeridir.

Çoğu ülkede epey fazla taksit sayısıyla telefon alabiliyorsunuz. Üstelik elinizdeki telefonu verip kalanı da taksit yaptığınız için gayet makul fiyata gelmiş oluyor. Nitekim telefon temel ihtiyaç. Türkiye'de ise telefon, bilgisayar, araba vs lüks şeyler. Bu yüzden taksitle alamıyorsunuz bunları. Türkiye'de aç kalmamak da epey lüks.

Videoyu izlemedim fakat sanmıyorum 1 dolara telefon alınabileceğini. Ha amabilirsin kapsül aletleri falan oluyor atıyorsun madeni parayı ödül yakalamaya çalışıyorsun. Öyle bir şey olabilir.

1 dolara telefon? Aynen 5 saat çalışıp BMW çektim bende.

Baslikla alakali olan kisim neresi tam olarak? Tamamini izlemek istemiyorum da.

Telefon 180 dolarmış. Eğer o hattı kullanırsanız 25 dolar peşinat + 2 yıl ayda 1 dolar ödeyerek sahip olabiliyorsun evet. 180 dolarlık telefon toplam 49 dolara gelmiş oluyor. 1 dolar değil yani.

Şey vardı geçen gördüm hat alıyorsun faturalı sanırsam onun yanında telefon çok ucuz oluyor aylık tarifeye ek ama 1$ olamaz.

Fransa'da yaşayan bir arkadaşım var, operatörünün mağazasından telefon almaya gittiğinde bana ayda 1 euro taksit ile bazı telefonları alabileceğini söylemişti (her telefon modeli için geçerli değil).

Evet belirtmeyi unutmuşum özür dilerim hatla birlikte o fiyat.
Bu arada cidden çok ucuz onlara göre fiyatlar.

Orada nasil diyorlar bilmiyorum da, fatura üzerine telefon alinca öyle secenekler mevcut. Isvicre'de fatura üzerine bedavaya veriyorlar mesela. Kullandiginiz pakete göre alabileceginiz telefon modeli de degisiyor.

Ben mesela fatura üzerine S10 Plus almistim. Su an sözlesme bitti, tekrar yeniledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izledim cidden böyle bir şey mümkün ise biz boşa yaşıyoruz adamlar örneğin 1 gün çalışarak istediği çoğu şeyi alabiliyor gerçekten gerçek mi bu fiyatlar?
Başlık yanlış ise düzeltirseniz sevinirim. :)

Bir ay çöpçülük ile çalışırsan eğer 1 oyuncu bilgisayarı
Ve 4 adet iPhone X alabiliyorsun
Burada ise bunları galiba 2 yılda alırsın.

Geri
Yukarı