Amerika'da hangi eyalette daha ucuz konut var?

Bu yaz Amerika'ya taşınmak istiyorum. Eğer bu yaz olmazsa bir sonraki yaz.

Florida gibi bir yaşam kentine yerleşmeyi çok istiyorum. Emlak fiyatları uygun mudur? Ulaşım nasıl?
Hocam vize ve pasaport tamam değil mi? Oturma izni de tamam. Öyle ise beni de alın beraber bakalım. :)

Arkadaşlar, herkes sizinle aynı durumda olmak zorunda değil. Size ne adam nasıl gitmiş, bilet almış, izin almış? Sorusuna cevabınız varsa yazın, yoksa yazmayın.

Bayağı bir süre oturmuş biri olarak Florida biraz pahalı. Lüks mekan. Genelde ünlüler veya zengin turistler oturuyor. Ben Tennessee ve New York'taki işimden dolayı Pensilvanya'da kalmıştım. New York'un tam yanı olmasına rağmen evler bayağı bir ucuz. Hem güzel yerler. Tek sıkıntı ilk gittiğinde biraz ırkçılık yaşayabilirsin. Amerika'da hala bazı bölgelerde fazlasıyla ırkçılık var.

Bütçeniz nedir hocam? Ona göre eyalet önerisi yapalım.
3 bin dolar aylık kazancım olacak. Pek öyle bilgili bir insan değilim. Türkiye hakkında olsa anlarım, ama insan ilk kez gidiyor.
Arkadaşlar, herkes sizinle aynı durumda olmak zorunda değil. Size ne adam nasıl gitmiş, bilet almış, izin almış? Sorusuna cevabınız varsa yazın, yoksa yazmayın.

Bayağı bir süre oturmuş biri olarak Florida biraz pahalı. Lüks mekan. Genelde ünlüler veya zengin turistler oturuyor. Ben Tennessee ve New York'taki işimden dolayı Pensilvanya'da kalmıştım. New York'un tam yanı olmasına rağmen evler bayağı bir ucuz. Hem güzel yerler. Tek sıkıntı ilk gittiğinde biraz ırkçılık yaşayabilirsin. Amerika'da hala bazı bölgelerde fazlasıyla ırkçılık var.
Pensilvanya'yı merak ettim. 3 bin dolarlık gelir ile kalınabilir mi peki? 😇

Yeni konular

Geri
Yukarı