Amerika'da polis nasıl olunur?

fredhat

Yoctopat
Daha fazla  
Hayalim Amerika'da polis veya şerif olmak az çok bilgi sahibim. Eğer forumda bilgi sahibi varsa beni daha fazla bilgilendirebilir mi? Nasıl olunur, şartlar neler.

Hayalim Amerika'da polis veya şerif olmak az çok bilgi sahibim. Eğer forumda bilgi sahibi varsa beni daha fazla bilgilendirebilir mi? Nasıl olunur, şartlar neler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu müdür ile çok fazla video çekildi. Videolardan bir tanesinde nasıl olunabileceğini anlatıyor. İzlemen iyi olacaktır.

Son düzenleme:
Türkiye'deki gibi aynısı.

Hayır aynı değil. İlk öncelikle vatandaşlık istemeyen departmanlar bulunuyor. Yeşil kart veya evlilik ile vatandaşlık alabilirsin. Amerika'da para karşılığı sadece vatandaşlık için evlenen kişiler var. İngilizcenizi geliştirmeniz gerekiyor, fiziksel özelliklerinize pek bakmıylar çünkü boy, kilo gibi sınırlar yok Amerika'da. Size önerim polis değil şerif olmanızdır. Çünkü daha yetkili ve kırsal alanlarda daha sakin bir görev yapabilirsiniz. Hayallerinizi asla yıkmayın peşinden koşun Amerika'da polis veya şerif olmak zor değil. Sen istedikden sonra her şeyi yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer ingilizceniz iyiyse buradan ana kaynak niteliğinde bilgiler öğrenebilirsiniz.

Eyaletlerin %70 bölümü polis olmayı bırak, (hukuki haklar olarak) seni insan yerine koymayacak. Vatandaş ile farkın olacak. Amerika'da polislik özelde çalışmak gibidir. Sertifika alıp karakollardan iş kovalarsın. Eyaletlere tek tek bakıp en kolay yoldan polis olabileceğin eyaleti seç. 10 yıl Amerikan vatandaşı olmak gibi şartları var. Polis olmak için seçkin okullara para yatırman gerekli. Bu okullarda eğitimden geçemeyip elenebilirsin. Sol gözü görmeyen ayağı topal kişileri sertifika-diploma sahibi yaptıklarını duydum. Okulda Mental, Psikolojik, bedeni olarak hazır olman gerekli. Polislik orada pek saygın bir görev değildir. Etnik çeşitlilik sebebiyle millet kavramı yok. Florida üzerinde kimlik soramıyorsun. Adam suçlu değilse bile 3 saat başında dur uğraş. Reddit bakabilirsin.

Son düzenleme:
Eyaletlerin %70 bölümü polis olmayı bırak, seni insan yerine koymayacak. Amerika'da polislik özelde çalışmak gibidir. Sertifika alıp karakollardan iş kovalarsın. Eyaletlere tek tek bakıp en kolay yoldan polis olabileceğin eyaleti seç. 10 yıl amerikan vatandaşı olmak gibi şartları var. Polis olmak için seçkin okullara para yatırman gerekli. Bu okullarda eğitimden geçemeyip elenebilirsin. Sol gözü görmeyen ayağı topal kişileri sertifika-diploma sahibi yaptıklarını duydum. Okulda mental, psikolojik, bedeni olarak hazır olman gerekli. Polislik orada pek saygın bir görev değildir. Etnik çeşitlilik sebebiyle millet kavramı yok. Florida üzerinde kimlik soramıyorsun. Adam suçlu değilse bile 3 saat başında dur uğraş. Reddit bakabilirsin.

"Polis olmak için seçkin okullara para yatırman gerekli." Hayır gerekmiyor bazı departmanlar akademi öğrencilerine sponsor olabiliyor ve masraflarını karşılıyor. "Eyaletlerin %70 bölümü polis olmayı bırak, seni insan yerine koymayacak." Bu sözcüğünüze'de katılmıyorum oldukça dostça davranıyorlar genellikle ve departmanlar Türklere büyük öncelik veriyor. Türklerin çevik ve güçlü olduklarını bildiklerinden. "Sertifika alıp karakollardan iş kovalarsın." Amerika'da sen iş kovalamıyorsun onlar seni seçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı