Amerika'da yaklaşık asgari ücret

Memur önünü nasıl göremiyor dostum eşi ile birlikte ise 10K+ evine para giriyor. :)
Hangi memur o kadar para alıyor? Senin dediğin mantığa göre 1 kişi 5000TL alıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi memur o kadar para alıyor? Senin dediğin mantığa göre 1 kişi 5000TL alıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Babam.

Senin baban gayet iyi bir mevki onu da düşün herkes senin babanın mevkiğine gelemez.
Öyle bir mevkisi yok memur işte. Müdür falan değil. Neyse önemli olan hane geliri bir kişinin maaşından bahsetmiyorum. Hadi 10 olmasın 8 olsun hane geliri yine önünü görecek kadar yeterli bu şartlarda. Çocuk falanda yoksa güzel geçinirler.

Öyle bir mevkisi yok memur işte. Müdür falan değil.
Ülkenin %45'inin asgari ücretle çalıştığını düşünürsek memurluk gayet iyi. Zaten müdür ile memur arasında taş çatlasın 500TL fark vardır. Babam polis olduğundan biliyorum. Kendisi komiser ve emniyet müdürü ile arasında sadece 500TL fark var. Devlet dairelerinde müdürlük pek fark yaratmıyor.

Ülkenin %45'inin asgari ücretle çalıştığını düşünürsek memurluk gayet iyi. Zaten müdür ile memur arasında taş çatlasın 500TL fark vardır. Babam polis olduğundan biliyorum. Kendisi komiser ve emniyet müdürü ile arasında sadece 500TL fark var. Devlet dairelerinde müdürlük pek fark yaratmıyor.
Bir yorum üzerine dedim zaten yoksa asgari ücret ile geçinmek zor. %45'den fazla olabilir sayıları.

Yeni konular

Geri
Yukarı