Amerika'dan dizüstü bilgisayar önerisi

Berkay Fırat

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Amerika'dan dizüstü getirtme fırsatım var. Bir aile dostumuz sayesinde vergisiz şekilde geçebileceğini düşünüyorum. Bütçem yaklaşık 1000 Dolar. Bütçeyi hafif esnetebilirim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 13 modelinin bile 350 dolar gibi bir fiyata sahip olduğu Amerika da bu bütçeye kötü PC almak imkansız hocam.

Hocam önerim yok ama ufak bir hatırlatma yapayım, ABD'den getirteceğiniz laptopta büyük ihtimalle Türkçe klavye ve Türkiye'ye uygun adaptör olmayacaktır. Adaptör konusu dönüştürücü vs. ile halledilebilir ama klavye üstünde Türkçe harf ve karakterleri bulamayabilirsiniz, kısayol vs. alışmanız gerekebilir. Bunu da göz önünde bulundurun alırken. Eğer laptopu genelde belli bir yerde kullanacaksanız, Türkçe bir normal klavye takıp kullanmak bir çözüm olabilir.

1000 dolara Amerika’dan canavar gibi bir sistem alabilirsin.
Hocam dizüstü ihtiyacım var.
Alianware, Gigabyte gibi markalara yönelmenizi tavsiye ederim.

Bakacağım teşekkürler.
Hocam önerim yok ama ufak bir hatırlatma yapayım, ABD'den getirteceğiniz laptopta büyük ihtimalle Türkçe klavye ve Türkiye'ye uygun adaptör olmayacaktır. Adaptör konusu dönüştürücü vs. ile halledilebilir ama klavye üstünde Türkçe harf ve karakterleri bulamayabilirsiniz, kısayol vs. alışmanız gerekebilir. Bunu da göz önünde bulundurun alırken. Eğer laptopu genelde belli bir yerde kullanacaksanız, Türkçe bir normal klavye takıp kullanmak bir çözüm olabilir.
Bunu hiç düşünmemiştim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı