Amerika'dan dolar hesabı RTX 2070/S laptop önerisi

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Arkadaşlar Amerika'dan ikinci el laptop alacağım. Oranın ikinci el tarzı TR gibi fiyatı artan değil düşüren cinsten. Ortalama 3-6 aylık olacak. Model belirlemek istiyorum. Bilerek 2070 veya 2070S dedim çünkü adam akıllı 3060 olan model bulamadım ve bulduklarım da Max-Q düşürülmüş 80W modeli. MSI modelleri ASUS'dan biraz daha güzel gibi geldi ama ASUS'un tasarımı harika ötesi.

Not: Sadece ASUS ROG veya MSI tercih ediyorum.

Yalnız birkaç kriterim var; En az 10750H veya dengi olmalı, 2070 veya üstü olmalı, 16GB RAM olmalı ki zaten hepsinde öyle, pili tarayıcıda 5 saat üstü gitmeli ve son olarak ısı sorunu olmamalı.
GP75 modeli hoşuma gitti. Tavsiyesi olanı bekliyorum.

Fiyatlarına bakarak GF75 Thin, ge 66 Raider, gp 76 Leopard ürünlerini öneriyorum o zaman.
Ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip değilim.

Bir de 2.el ürünleri alacağınız sitenin linkini atarsanız güzel olur.

Mercariden alacak büyük ihtimal eBay da olabilir veya yaho bunlardan biridir.

Buluşarak alacak o yüzden tam olarak dediğiniz gibi değil.
Mercariden alacak büyük ihtimal eBay da olabilir veya yaho bunlardan biridir.
Fiyatlarına bakarak GF75 Thin,GE 66 Raider,GP 76 Leopard ürünlerini öneriyorum o zaman.
Ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip değilim.

Birde 2.el ürünleri alacağınız sitenin linkini atarsanız güzel olur.
Teşekkürler.

Bu sene içinde piyasaya giriş yapıcak yeni modeller vardı belki o modeller daha uygun fiyata sahip olabilir.
Birkaç ay var almama ama almadan önce gene bir konu açacağım ama gene de fikrim olsun istedim.

@ZCPS21 Dediklerinize göre 1 model daha buldum. Gayet güzel ve aşırı güçlü. Büyük ihtimal yeni seri alacağım bunun gibi.

Son düzenleme:
Birkaç ay var almama ama almadan önce gene bir konu açacağım ama gene de fikrim olsun istedim.
Bende aynı durumdayım. Bilgisayar almadan önce bekliyorum. Şimdilik ilgimi Acer Nitro 5'e yönelttim. 1100€ için f/p ürünü diyebilirim.
@ZCPS21 Dediklerinize göre 1 model daha buldum. Gayet güzel ve aşırı güçlü. Büyük ihtimal yeni seri alacağım bunun gibi.
O bütçede iseniz MSI GE 66 modelide alınabilir.

Bende aynı durumdayım. Bilgisayar almadan önce bekliyorum. Şimdilik ilgimi Acer Nitro 5'e yönelttim. 1100€ için f/p ürünü diyebilirim.

O bütçede iseniz MSI GE 66 modelide alınabilir.
Elimdeki bu kasayı ve laptopu satmam lazım ve para kazanmam gerekiyor telefon al yap sat ile. Biraz stresli olsa da 6-8 bin liraya 25 binlik bilgisayar kazanacağım. İmkanız değil ama orta zorlukta. En iyi yanı yanında getirmesi yani vergisiz dolar fiyatına.

Geri
Yukarı