Amerika'dan ekran kartı getirmek

Bütçe
7000-17000

ardayvl

Hectopat
Ablam yazın Amerika'ya gidiyor ekran kartı alıp satmayı düşünüyorum. 3080 mi 3090 mı almalıyım? Uluslararası garantisi olan ekran kartı markaları var mı, varsa hangileri? Hangi ekran kartını kolay satarım ve güzel kar ederim? Dönüşte sıkıntı çıkar mı veya satarken sorun olur mu? Walmartta ekran kartı bulabilir miyiz yazın? Bütün bilgilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bunları yazın konuşmak daha mantıklı şu an her yerde stok problemi var. Yaza kadar ne olur ne olmaz belli bile değil. EVGA'da global garanti var diye biliyorum.

Ablam yazın Amerika'ya gidiyor ekran kartı alıp satmayı düşünüyorum. 3080 mi 3090 mı almalıyım? Uluslararası garantisi olan ekran kartı markaları var mı, varsa hangileri? Hangi ekran kartını kolay satarım ve güzel kar ederim? Dönüşte sıkıntı çıkar mı veya satarken sorun olur mu? Walmartta ekran kartı bulabilir miyiz yazın? Bütün bilgilerinizi bekliyorum.

Sadece ülkemizde değil dünya genelinde stok sorunu var.
Yazın konuşmak en mantıklı hareket olacak. Stok sorunu bittiği zaman planlarınız suya düşebilir. Zira stok sorunu bittiği zaman ülkemizde kart fiyatları kabul edilebilir seviyeye inecektir ve satın almayı düşündüğünüz kartı satamayabilirsiniz.

3090 alman senin için tabii ki daha iyi olur getirirken sıkıntı olacağını düşünmüyorum yurt dışından mesela telefon getirirken kullanmak için deyince geçirdiklerini duymuştum uluslar arası garanti konusunda bir şey bilmiyorum iyi kar eder misin şöyle düşünelim 3090 1000 dolar gibi bir fiyata bulduğunu düşünürsek 8000k TL civarı yapıyor tabii uçakla gitmesi gelmesi de toplam 13K desek burada fiyatlar yüksek internetten bakınca 35k gibi bir fiyat ama tabii ki alıcısını bulursan karlı iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı