Çözüldü Amerika'dan iPhone 11 almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CeddinDeden

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Sizlere bir sorum olacak. Yanıtlayabilen ve beni bilgilendiren herkese teşekkür ederim şimdiden.

Babam Amerika'dan bana iPhone 11 yollayacak. Ve telefonun 120 gün açtırma süresi var biliyorsunuz. Ben telefonu hemen para verip IMEI kaydı yaptırmayacağım. Acaba o 120 gün içerisinde telefona IMEI kaydı yaptırmadan hat takıp kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Sizlere bir sorum olacak. Yanıtlayabilen ve beni bilgilendiren herkese teşekkür ederim şimdiden.

Babam Amerika'dan bana iPhone 11 yollayacak. Ve telefonun 120 gün açtırma süresi var biliyorsunuz. Ben telefonu hemen para verip IMEI kaydı yaptırmayacağım. Acaba o 120 gün içerisinde telefona IMEI kaydı yaptırmadan hat takıp kullanabilir miyim?
Ben 1,5 yıldır iPhone X’i kayıtsız kullanıyorum Allah’a şükür daha kapanmadı😁

Evet 120 gün sorunsuz kullanabilirsiniz. Hat taktığınızda tespit edildiği zaman 120 gün süreniz var diye mesaj gelecek. Tespit edemezlerse bu süre uzayabilir.

Ben 1,5 yıldır iPhone X’i kayıtsız kullanıyorum Allah’a şükür daha kapanmadı😁

Hocam 120 gün kayıt süresi var ama. 😁 yani bende telefon gelince kendi hattımı takıp kullana bilecekmiyim? 120 gün içerisinde
Evet 120 gün sorunsuz kullanabilirsiniz. Hat taktığınızda tespit edildiği zaman 120 gün süreniz var diye mesaj gelecek. Tespit edemezlerse bu süre uzayabilir.

Çok teşekkürler. 120 gün kendi hattımla kullansam yeter. Sonlara doğru ücretini ödeyip açtırırım :)

Tüh be! Bi' biz Amerikanya'yı tutturamadık. Avrupa yayıldı sülalem, içlerinden bi' başka kıtaya geçebilen olmadı :D.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı