Amerika'dan PS5 getirmek

Peki PlayStation yerine bilgisayar için bir işlemci alırsam mantıklı olur mu?
Benim PC de darboğaz yaptığı için bir işlemci gerekiyor bir de yanına boş bir kasa alırım diye düşünüyorum ne dersiniz?

Bir yakınımız Amerika'ya gidip PS5 alıp geri dönmek istiyor fakat bunun vergisi var mıdır? Bir de şu anki Amerika PS5 fiyatı nasıldır onu öğrenmek istiyorum.

Kutusunu çıkarıp getirirse herhangi bir vergi ödenmez ancak Amerika ve Avrupa olarak PlayStation'larda disk muhabbeti vardı. Devam ediyor mu bilmiyorum ama Amerika'dan getirdiğiniz konsola Avrupa oyunu kuramayabilirsiniz. (emin değilim)

Kutusunu çıkarıp getirirse herhangi bir vergi ödenmez ancak Amerika ve Avrupa olarak PlayStation'larda disk muhabbeti vardı. Devam ediyor mu bilmiyorum ama Amerika'dan getirdiğiniz konsola Avrupa oyunu kuramayabilirsiniz. (emin değilim)
Hayır kuruluyor. Babam iş için sık sık Amerika'ya gittiği için bize de bir adet PS4 getirmişti hala sorunsuz kullanıyorum. Sadece priz yeri uyumlu değil onun içinde çok düşük bir ücret ödeyerek dönüştürücü almıştım.

Bir yakınımız Amerika'ya gidip PS5 alıp geri dönmek istiyor fakat bunun vergisi var mıdır? Bir de şu anki Amerika PS5 fiyatı nasıldır onu öğrenmek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kutudan çıkartılırsa bu benim kendi şahsımın tatile gittim yanımda götürdüm derseniz onu bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı