Amerika'dan Xbox getirilir mi?

GPU stok sorunu devam ettiği sürece stok sorunu yaşanmaya devam edecek diye düşünüyorum. Bir de halen daha yeni nesil konsollara olan talep azalmış değil. Microsoft'un elinde PCB (kart) var ama üzerine lehimleyecek çip yok. Haliyle konsolu üretim bandından çıkartamıyorlar ve pazarı doyuma ulaştıramıyorlar.

Evet, dediğiniz gibi Series X'in stoğu şu anda Amazon US üzerinde yok.

Eki Görüntüle 978493
Almamız zor olacak o halde. Umarım alabiliriz. Zaten gelirse de çok yüksek fiyat koyabilirler. Tabii orada bizim fırsatçılarımız var mı bilmem onu.

Almamız zor olacak o halde. Umarım alabiliriz. Zaten gelirse de çok yüksek fiyat koyabilirler. Tabii orada bizim fırsatçılarımız var mı bilmem onu.
Umarım hocam. Senelerdir Xbox ailesini kullanıyorum ve gayet memnunum, alacak olanlara da şiddetle tavsiye ederim. Gerek Game Pass olsun gerek online altyapısı olsun gayet stabil ve fonksiyonel bir aile.

1 yıl sorunsuzca Xbox Türkiye'den garanti hizmetinden yararlanabilirsin. Daha sonraki süreçte buradaki veya Avrupa'daki servisin insafına kalmış. Eğer kabul ederlerse 2 seneyi buradan yararlanabileceğiniz gibi, 1 sene sonrası kalan hizmetinizden Amerika servisi ile irtibatta bulunarak yararlanabilirsiniz.

Hocam Xbox servisi çok iyi. Garantisi olmayan cihazımı bile alıyorlar.

Ben konsolu ilk aldığım aylarda adaptöründen fan sesi geldiği için servisi aramıştım. Onların bile o dönem adaptörde fan olduğundan haberleri yoktu. Microsoft Türkiye hattı üzerinden Avrupa temsilcisine kadar aktardılar bana doğru bilgi verebilmek için. (Bana yurtdışı araması gözükmemesi ve masraf çıkmaması adına şirket içinden aktardılar görüşmeyi). 1 haftalık düzenli araştırma ve iletişim sonucunda Xbox Türkiye ekibi de adaptörde fan olduğunu doğruladı ve değişim sağladılar. Tabi 1 sene sonra yine aynı sorun oldu tabii, malum fan toz topladığı için. Şuanda da bilyesi ara sıra ses yapıyor ama alıştık artık. :)

Umarım hocam. Senelerdir Xbox ailesini kullanıyorum ve gayet memnunum, alacak olanlara da şiddetle tavsiye ederim. Gerek Game Pass olsun gerek online altyapısı olsun gayet stabil ve fonksiyonel bir aile.
Tamamdır hocam.
İyiymiş hocam.
@SypeR hocam o zaman artık aileme danışıyorum. Buradan S yerine yurt dışından X alacağım. Zaten ürün iyi. Sadece garanti problemi vardı ama artık o da hallolduğuna göre alacağım bu yaz.
@SypeR sana bir sorum daha olacak ama biz şimdi kesin alıyoruz Amerika'dan peki burada Game Pass sistemini kullanabilir miyim? Bunun hakkında bir açıklama var mı? Ona göre alacağız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı