Amerikan filmlerindeki çevre olayları gerçek mi?

1 - Vizeyi nasıl aldınız (vermiyorlar şimdi :D )
2 - Bizi ne kadar kıskanıyorlar ?
Kuzenim dilini geliştirmek için gitmiş ve beni de yanında götürmüştü hocam, konsoloslukla evrak işlerini o halleti çünkü o sıralar 18 yaş altındaydım ki şuan da öyleyim yani 2-3 ay sonrasına kadar. :D

2. sorunuz için ise her gün dedikodumuzu yapıyorlar. Özellikle Ford için çok endişeliler, malum TOGG çıkmak üzere.

Kuzenim dilini geliştirmek için gitmiş ve beni de yanında götürmüştü hocam, konsoloslukla evrak işlerini o halleti çünkü o sıralar 18 yaş altındaydım ki şuan da öyleyim yani 2-3 ay sonrasına kadar. :D

2. sorunuz için ise her gün dedikodumuzu yapıyorlar. Özellikle Ford için çok endişeliler, malum TOGG çıkmak üzere.
Hocam şey diyorlar, Ford polis araçları yerine TOGG polis aracı olacağı söylenir doğruluk payı nedir ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amerika böyle bir yer. :D
Lanet olsun adamım, Her yerdeler.

1669566434903.png

Kolayca arkadaş edinme olayı kişiden kişiye değişir. Ama insanlar yüzüne daha güler yüzlü oluyor bu doğru. Cinsel ilişkiye ilk girme yaşı da ortalama 14 civarında diye biliyorum.

Amerika alkol falan demişler birkaç yorumda. Alkol tüketimin en fazla sınırlandırıldığı yerlerin başında ABD. Bazı eyaletler hariç tabii. Gerisini bilemem renkli bir yer mi öyle olduğu kesin. Gel deseler uçar giderim gibime geliyor.

Anlamadım bu dediğinizi günlerdir aklımda filmlerde görüyorum işte çok basit gibi geliyor ama sosyal şeyler yani.
Filmlerde gördüklerin Amerika için propaganda reklamı sadece, özellikle o Hollywood. :)

Sosyalleşmeyi soruyorsan olay sende bitiyor, burada sosyalleşmeyi beceremiyorsan orada da beceremezsin. Tek avantajın dolar kazandığın için bir şeylere dâhâ kolay ulaşman olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı