Amerikan filmlerindeki çevre olayları gerçek mi?

Filmlerde gördüklerin Amerika için propaganda reklamı sadece, özellikle o Hollywood. :)

Sosyalleşmeyi soruyorsan olay sende bitiyor, burada sosyalleşmeyi beceremiyorsan orada da beceremezsin. Tek avantajın dolar kazandığın için bir şeylere dâhâ kolay ulaşman olur.
Bazen soru cevap videoları görüyorum, Ve Türkiyede sorulmayacak sorular soruyorlar hayretle bakıyorum :D

Kültür farkı, bizim kültürümüz ile oradaki kültür bayağı farklı.
Biraz da nereden baktığın önemli, mesela gidipte amerikan hatun almazsın. 😂
Amerikan hatun tabi almam ya çok rahatlar :D Türk kızı ya da balkan kızı tabiki arabayı alman
Kısmen doğru. Mimari, aile dostları vs doğru ama kötü yanları da var. Herkesin CS misali silahları var.😀 Okulda bir anda kurşun yiyebilirsin.
Hocam öyle şeyler olmuyor bence, Ayrıca o silahların ne kadarı askeri güçte bence gücü kısıtlanmış silahlardır.

Hocam öyle şeyler olmuyor bence, Ayrıca o silahların ne kadarı askeri güçte bence gücü kısıtlanmış silahlardır.
Sivilde bile AR 15 olabiliyor, orada bakkala gitsen silah bulursun, o kadar da emin olma. :)
Amerikan hatun tabi almam ya çok rahatlar :D Türk kızı ya da balkan kızı tabiki arabayı alman
Almanlar konforlu araba üretirler ama ben italyan arabası diyorum. :)

Hocam isterseniz bakın okuldaki silahlı saldırılara. Sadece okulda değil tüm ülkede yüksek bir orana sahipler.

Sivilde bile AR 15 olabiliyor, orada bakkala gitsen silah bulursun, o kadar da emin olma. :)

Almanlar konforlu araba üretirler ama ben italyan arabası diyorum. :)
Hocam bazı şeyler abartı bence, Bence abd vatandaşlarına rahat batıyor :D

Hocam isterseniz bakın okuldaki silahlı saldırılara. Sadece okulda değil tüm ülkede yüksek bir orana sahipler.
Hocam buna silahlanma deniyor ve bu savaş durumunda halkın karşılık vere bilmesi için böylece ordu bütçesi ola bildiğince az zarar görür, Bir tane daha ülke vardı iskandinav ülkesi ülkenin yarısında silah var, Ve ülkenin hiç bir düşmanı yok bilindik.

@Siberci07 Evet, İsviçre’de de öyle. Orada nedense okullara silahlı saldırılar yok. Suçu silahta değil toplum psikolojisinde aramak lazım. Zira silah isteyen çok rahat bir şekilde kaçak olarak da bulur.

Hocam bazı şeyler abartı bence, Bence abd vatandaşlarına rahat batıyor :D

Hocam buna silahlanma deniyor ve bu savaş durumunda halkın karşılık vere bilmesi için böylece ordu bütçesi ola bildiğince az zarar görür, Bir tane daha ülke vardı iskandinav ülkesi ülkenin yarısında silah var, Ve ülkenin hiç bir düşmanı yok bilindik.
Sonuç olarak kötü bir şey.😀

Yeni konular

Geri
Yukarı